Dezenfektasyon, Bakım ve İzolasyon Uygulamaların En Güvenilir Adresi

Kombi bakımının profesyonel çalışan teknik firmalar eşliğinde düzenli periyotlarda yaptırılması hem tasarruf yapılması hem de yaşam alanının yeterli bir şekilde ısıtılması ve doğalgazdan maksimum fayda sağlanması için önemli bir işlemdir.

Dezenfektasyon, Bakım ve İzolasyon Uygulamaların En Güvenilir Adresi
Dezenfektasyon, Bakım ve İzolasyon Uygulamaların En Güvenilir Adresi tufant
Bu içerik 90 kez okundu.

 

İstaş Teknik şirketi klima, kombi ve petek bakımı ve temizliği, klima ve kombi dezenfektasyonu, çatı izolasyonu ve su deposu izolasyon gibi alanlarda son derece uzman personel ve teknik donanıma sahip bir şirket olarak yıllardır güven veren hizmetleriyle müşterili ağını genişletiyor. Bu firma sahip olduğu deneyim ve teknik bilgiye dayanarak kombi bakımı, petek temizliği ve bakımı, kaymaz zemin uygulamaları ve su deposu yalıtımı alanlarında oldukça kaliteli ve kalıcı çözümler sunuyor.

Teknik firma müşterileriyle daima dürüstlük, profesyonellik ve kalite iş teslimi çerçevesinde ilişki kurmaya, öncelikle onların ihtiyaç ve istekleri dinlemeye özen gösteriyor. Bununla birlikte dezenfektasyon işlemlerinde son derece titiz davranan firma su deposu temizleme konusunda en çok tercih edilen firmaların başında geliyor. Sağlık Bakanlığı'ndan onay alan firma yetkili firma olarak hizmet veriyor.

İştaş Teknik Şirketi Çalışma Anlayışı

Tecrübe, bilgi birikimi, alanında uzman ekip kadrosu ve profesyonel çalışma prensibi ile hareket eden istaş Teknik firması, öncelikle müşteri güvenini kazanmak, memnuniyetini almak ve bu noktada onların referanslarıyla büyümek ve gelişmek, onların ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak kapasitede ve anlayışta olmak gayesiyle çalışıyor.

Yıllardır ilaçlama, dezenfekte, arıtma ve izolasyon alanlarında hizmet sunan firma, 22 yıllık tecrübesi ve her koşulda müşteri memnuniyeti anlayışı sayesinde bugün başarılı çalışma hayatına devam ediyor. Gazlı cihazların onarım ve bakımının yanı sıra aynı zamanda inşaat alanında faaliyet gösteren teknik firma ülkemizde sözü geçen başarılı firmalar arasında yerini almış bulunuyor. Birçok referansı olan şirketin en temel prensiplerinden biri memnun kalan müşterilerinin referanslarının gelişmelerine ve büyümelerine etki ediyor olmasıdır.

Su Deposu Temizliği Hizmeti

Birçok alanda kullanılır vaziyette olan su depolarının temizliği oldukça önem verilmesi gereken bir işlemdir. Günümüzde pek çok konutun, kamu kurum ve kuruluşunun sahip olduğu su depoları temizlenmeden aylarca kullanıldığından bazı hastalıklara sebebiyet verebilir. Temizlenmeden 6 aydan fazla bir süre kullanılan su depolarının içerisinde mikrop ve bakterilerin çoğalmasıyla birlikte bazı böcek, pas, örümcek, çamur gibi maddeler yerleşebilir.

Sağlık Bakanlığınca da belirtildiği gibi su depoları belirlenen aralıklarda temizlenmelidir. İstaş teknik firması da bu ihtiyacı karşılamak için bilgili personel, uygun metot ve aletlerle hizmet veriyor. Talep halinde su depolarının analiz ve kontrolü yaptıktan sonra işin takibi ve denetimi gerçekleştiriyor. Böylelikle hastalık yapan ve sağlığa zarar veren canlıların veya maddelerin yok edilmesi sağlanıyor. Türkiye'nin pek çok bölgesinde hizmet veren firma, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunuyor.

Sizler de su deposu temizliği hizmeti alarak temiz suya erişim sağlayabilir, sağlığınızı tehlikeye atacak durumları ortadan kaldırabilirsiniz.

Kombi Bakımı Hizmeti

Kombi bakımının profesyonel çalışan teknik firmalar eşliğinde düzenli periyotlarda yaptırılması hem tasarruf yapılması hem de yaşam alanının yeterli bir şekilde ısıtılması ve doğalgazdan maksimum fayda sağlanması için önemli bir işlemdir. Bu noktada İstaş teknik firması da kombilerinin bakımının yapılmasını talep eden müşterilerinin ihtiyaçlarını en kısa sürede karşılamaya özen gösterirken aynı zamanda kombi temizliğinin yanında yıpranmış parça olup olmadığını tespit eder.

Böylelikle daha sonra oluşabilecek kombi arızalarının önüne geçilir ve bakımı sağlana kombiniz %20'lere kadar enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Profesyonel bir şekilde kombi bakımını gerçekleştiren İstaş teknik, her biri bu alanda uzman teknik personeller eşliğinde bakım ve onarım işleminin garantisini verirken aynı şekilde en uygun fiyatlandırmalar sunuyor.

Kaydırmaz Zemin Uygulamaları

Restoran, hastane, otel, okullar ve benzeri birçok binada veya dış mekanda karşılaştığımız kaygan zeminler birçok insanın yaralanma ve sakatlanmasına neden olabilmektedir. Buna karşılık İstaş teknik firması kaygan zemin uygulaması ile bu tür zeminlerin verdiği sıkıntının ve olumsuz durumların önüne geçmeyi amaçlıyor. Uygulama yöntemi olarak plas anti slip yöntemini tercih eden firma, bu sayede kaygan yüzeyleri kaymaz hale getiriyor. Tüm kaygan zeminlerde işlerlik kazanan plas anti slip uygulaması yapılırken hiçbir şekilde zeminlerin estetiğine ve görüntüsüne zarar verilmiyor. Anti slip solüsyonu ile insan güvenliği ve sağlığını koruyan kaymaz zemin çalışması uzun süreli etki sağlıyor.

Çatı İzolasyonu Hizmeti

Çatı izolasyonu biriken suların binanızın temeline inmesini engellerken daha korunaklı bir yapı kazanmasını sağlar. Hem binaların ömrünün uzaması, hem de enerji tüketimi konusunda tasarruf yapmak için olmazsa olmaz olan çatı izolasyonu uygulaması için sizler de İstaş teknik firmasını tercih ederek hem tasarruf hem de kusursuz iş teslimi sağlayabilir, binanızın ömrünü uzatabilirsiniz. Çatı izolasyonu uygulamalarında uzun yıllar faaliyet gösteren ve son derece titiz çalışan İstaş Teknik firması, çatı ısı yalıtımı, çatı su yalıtımı alanlarında ustalıkla çalışıyor. Bu işlemlerin her birinde kusursuz çalışmaya gayret gösteren firma, sektörün öncelikli tercih edilen izolasyon ve yalıtım firmalarından biri haline gelmiş durumdadır.

Su Deposu İzolasyonu Hizmeti

Su kesintilerinde ve diğer durumlarda oldukça fazla ihtiyaç duyulan; konutlarda, okullarda, hastanelerde ve birçok kamu kurum ve kuruluşunda yer alan su depoları, galvaniz, fayans, paslanmaz, sac, beton, plastik gibi farklı malzemelerden üretilmekte olup depoların izolasyonunda da farklı malzemelere ihtiyaç duyulur. Su depolarının herhangi bir yerinde var olan su kaçaklarının giderilmesi için uygulanan işlem su deposu izolasyon işlemidir. Bu işlemlerde İstaş Teknik, su deposunun cinsine ve malzemesine uygun izolasyon malzemeleri ve yöntemleri kullanıyor. Aynı zamanda suya karışmamasını sağlayan uzman ekip kontrolünde işlemler doğru bir şekilde uygulanıyor. Eski su depolarında uygulanan izolasyon uygulaması sayesinde daha steril bir ortam oluşturulur ve temiz suya ulaşım sağlanır.

Sebil Dezenfektasyon Hizmeti

Günlük hayatta birçok ortamda kullandığımız su sebilleri, düzenli bir şekilde temizlenmediğinde dışarıdaki mikrop ile kirleri ve bakterileri içerisine vakumlayabilmektedir. Sıklıkla kullandığımız bu sebiller uygulanacak profesyonel dezenfekte işlemlerinin ardından sağlıklı suya erişilmesine olanak verir. İstaş teknik firması su sebili temizliğinde cihazın içinin temizliğinden önce fiziksel bakıma sokuyor. Bakım esnasında sebilin muslukları tamamıyla sökülüyor ve temizleniyor. Soğuk su havuz bölümü titiz bir şekilde kirliliklerden arındırılıyor. Ardından cihaz temiz suyla dolduruluyor ve 15 ila 30 dakika kadar ozonlama yapılıyor. Firmanın tüm bu işlemleri gerçekleştiren teknik personelleri bu konuda tamamen teknik bilgi ve donanım sahibidir.

Petek Bakım Hizmeti

Meskenin en iyi şekilde ısınması, doğalgazın verimli bir şekilde kullanılması ve böylelikle enerji tasarrufu elde edilmesi için peteklerin bakımı profesyonel firmalar kontrolünde yaptırılmalıdır. Bu noktada yıllardır profesyonel hizmet sunan İstaş teknik şirketi, petek bakım ve temizliği konusunda ivedilikle çalışıyor. Şirketin en temel prensibi işin kusursuz bir şekilde yapılması, koşulsuz müşteri memnuniyeti ve dürüstlük olmakla beraber işini seven ve işine saygı duyan personellerle çalışması yıllardır en çok tercih edilen firmalar arasında listede ilk sıralarda yer almasını sağlıyor.

Firma petek bakımı sırasında temiz ve konforlu hizmet anlayışıyla çalışırken müşterilerinin mağdur olmasının önüne geçiyor. Sizler de peteklerinizin verimli bir şekilde çalışmasını ve bakımının yaptırılmasını istiyorsanız İstaş teknik firmasıyla iletişime geçerek en kısa süre içinde hizmet alabilirsiniz.

su deposu izolasyon su deposu yalıtımı su deposu temizleme
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi