Süsleme Tasarımları

İnsanlar özel günlerde ilgi görmek ve o günü oldukça renkli geçirmek isterler. Özel günler dediğimizde aklımıza doğum günü gibi günler gelir.

Süsleme Tasarımları
Süsleme Tasarımları tufant
Bu içerik 75 kez okundu.

 Son dönemlerde ülkemizde bu günler içerisine anne adayları için doğum öncesi ve doğum sonrası yapılan özel organizasyon çalışmaları yapılmaktadır. Bu çalışmaların profesyonelce hazırlanabilmesi için Cansın Event Organizasyon firması VIP Girişim A.Ş tarafından kurulmuş ve hizmet vermesi sağlanmıştır. İnsanların en mutlu günü bebeklerinin dünyaya geldiği gündür. Bu gün için hastane odası süsleme organizasyonu yapılmaktadır. Buna doğum odası süsleme çalışmaları da denilmektedir. Bu organizasyon çalışması doğum sonrası annenin daha rahat ve güzel bir ortamda kendisini rahat hissetmesi için yapılmaktadır. En önemli organizasyonlardan birisi baby shower etkinliğidir. Baby shower nedir bu terim ülkemizde fazla bilinmeyen bir uygulamadır.

Baby Shower Ne Demek

Baby shower İngilizce terimler olup, dilimizdeki karşılığı ise bebek duşu anlamına gelmektedir. Yani doğum öncesinde ya da doğum sonrasında anneyi çeşitli hediyelerle yıkamak yani bebek ve annenin ihtiyacı olan ürünlerin hediye olarak sunulmasıdır. Bu organizasyon doğum öncesi annenin stresi girmesini önlemek ona moral vermektir. Diğer bir uygulama amacı ise doğacak olan bebek için yapılacak olan alışverişler aileye büyük bir maddi külfet oluşturacaktır. Aile çevresi ya da arkadaş grupları anne babaya bu konuda destek olmak amacıyla baby shower organizasyonları düzenlenmektedir. Ülkemizde yeni uygulanmaya başlayan bu organizasyonu Cansın Event profesyonelce yerine getirerek talepte bulunan insanlara en iyi hizmeti vermeye çalışıyorlar.

Kimler Düzeler?

Yurtdışında özellikle batı ülkelerinde baby shower organizasyonları annenin ya da anne adayının yakın arkadaşları tarafından sürpriz olarak düzenlenen bir etkinliktir. Ülkemizde ise arkadaşları veya doğan ya da doğacak olan bebeğin anneannesi tarafından düzenlenmektedir. Diğer özel günlere göre daha az talep edilen bu uygulamanın asıl amacı anneye maddi ve manevi destek vermek amacıyla yapılmasıdır. Baby shower organizasyonlarında, tüm katılımcılara özel ikramlar sunulur, eğlenceler düzenlenir ve çeşitli hediyeler verilir. Cansın Event firması, etkinliğin düzenleneceği ortamın ayarlanması, süslemelerin yapılması, eğlence programının ayarlanması, ikramlıkların hazırlanması gibi çalışmaları yapıyorlar.

İlk Dişimiz

Anne doğum yaptıktan sonra bebeğinin büyüdüğünü günlük olarak gözlemlemeye başlar. Bebeğinin ilk dişi çıktığında kendisini daha mutlu hissetmeye ve bunu yakın çevresi ile paylaşmak ister. Bu paylaşımın yapılacağı özel gün için özel hazırlıklar yapılır. Yapılan hazırlıklara bebeğin diş buğday günü denilmektedir. Bebeğinin artık dişlerinin çıktığını, çıkan dişlerinin sağlıklı olmasını dilemek için yakın çevre ile kutlama yapılır. Cansın Event firmasının düzenlemiş olduğu organizasyonlar arasında diş buğday etkinliği de bulunmaktadır. Diş buğday günü için buğday kullanılarak çeşitli ikram ürünleri hazırlanır. Ortam süslenir ve misafirlerin eğlenmesi için müzik sistemi ayarlaması yapılır. Tüm bu hazırlıkları Cansın Event firması sizler adına hazırlayabiliyor.

Doğum Sonrası

Anne adayları doğum öncesi ve doğum sırasında çeşitli sağlık sorunları yaşayacak, stresli bir durumu girecek ve doğum sonrası kendisini yorgun hissedecektir. Özellikle aile çevresi annenin bu durumu daha rahat atlatabilmesi ve kendisine moral olması amacıyla hastane odası süsleme organizasyonu düzenlerler. Cansın Event firması ile iletişime geçerler ve anne doğumdayken ya da önceden planlanmış doğumlar için firma birkaç gün önceden görüşerek odanın hazırlanmasını ve süslenmesini isterler.

Firma doğacak olan bebeğin cinsiyetine göre renkler kullanmaktadır. Anne doğumhaneden odaya geldiğinde kendisini özel bir odada bulacak ve kendisini özel hissederken daha mutlu olacaktır. Doğum sonrası anne hastanede genellikle 2 gün kaldığı için yapılan süsleme hastanede kalındığı sürece devam etmektedir.

Doğum Günleri

Doğum günleri her insan için en özel günlerden birisidir. Bu günlerde insanlar sevdikleri tarafından hatırlanmak isterler. Belirli bir yaştan sonra insanlar doğum günlerini özel bir ortamda sevdiği birkaç kişi ile kutlayarak geçirmektedir. Ancak anneler bebeklerinin doğum günleri için daha geniş kapsamlı bir organizasyon yapma girişiminde bulunurlar. Tüm yakın çevreyi, arkadaş gruplarını doğum günü kutlaması için davet ederler. Kalabalık bir grup katılacağı için büyük bir hazırlık gerekir.

Bunun için eksiksiz bir çalışma olması için Cansın Event Organizasyon firması ile iletişime geçerler ve firmanın tüm hazırlıkları eksiksiz yapmasını isterler. Firma sizin istediğiniz kutlama alanını programdan önce en iyi şekilde süsler, bebeğinizin sevdiği figürleri kullanır. Gelecek olan misafirlerinize doğum gününe özel hediyelikler hazırlar, misafirlere sunulacak olan tüm ikramlıkların hazırlanmasını sağlayarak bu özel gününüzün en iyi şekilde kutlanmasını sağlar. Doğum günlerinde hem katılan tüm çocukların eğlenmesi hem de yetişkinlerin eğlenebilmesi için çeşitli eğlence programları hazırlıyorlar.

Doğum Fotoğrafları

Bebeğinizin ilk doğduğu gün daha sonraki zamanlarda yapılacak olan doğum günü kutlamalarında aileler büyük heyecan içerisinde olmakta ve çoğu zaman bebeklerinin fotoğraflarını çekmeyi unutabilmektedir. Ya da en özel anları yakalamak mümkün olamamaktadır. Cansın Event firması yapmış olduğu organizasyon hizmetlerinde, ailelere bebeklerinin doğum sonrası fotoğraflama, özel günlerin her anını fotoğraflama gibi hizmetleri de veriyorlar. Bir organizasyon ne kadar başarılı olursa olsun insanlar o anda yaşamakta ve belirli bir süre sonra o özel anlar unutulmaya başlanmaktadır. O özel günlerde çekilen fotoğraflar ise her bakıldığında o günlerin tekrar hatırlanmasını, yıllar sonra kişilerin o yaşlardaki durumları gözlemlenebilecektir. Cansın Event firması tüm özel günler için yapılan çalışmalarda yaptığı fotoğraflama işlemleri için albüm çalışmaları yaparak çekilen en güzel fotoğraflardan oluşan bir albüm oluşturarak aileye sunuyor.

Kapı Süsleri Tasarımları

Özel günler için yapılacak tüm organizasyonların en önemli bölümünü ortam süsleme işlemleri almaktadır. Süsleme işlemlerine alan giriş kapısından başlanmaktadır. Kapı süslemesi yapılan organizasyonun kalitesini gösterebilir. Cansın Event firması yaptığı tüm organizasyon süslemeleri için özel tasarımlardan oluşan kapı süslemeleri kullanıyor. Tasarımları yapılacak olan kutlamaya özel olarak hazırlıyorlar.

Kapı süslemesinin şekline göre içeride nasıl bir kutlama yapılacağı ya da süslemenin neden yapıldığını anlayabilirsiniz. Doğum günleri için bebeğinizin isminin yazılı olduğu bir tasarım hazırlanabilir. Genellikle ayna kullanılarak yapılan çeşitli şekiller ve çiçek süslemeleri tasarımları ilgi görmektedir. Firma internet sitesinde müşterilerine daha önce yaptığı tüm süsleme tasarımlarını sunuyor ve bu tasarımlar arasından seçim yapabilmelerini sağlıyor.

Cansın Event Organizasyonları

İnsanların en özel günlerini en iyi şekilde geçirmelerine yardımcı olabilmek için kurulmuş olan ve ülkemizde en iyi organizasyon firması olarak görev yapan Cansın Event Organizasyon tüm müşterilerine en güvenilir, kaliteli ve ucuz hizmetler sunuyorlar. Organizasyon düzenlemeyi düşünen kişiler firma ile iletişime geçerek, yapacakları organizasyonlar hakkında bilgi vererek teklifler alabiliyorlar. Yapılacak etkinliklerde kullanılacak birçok malzeme demirbaş ürün olarak firma tarafında karşılanabiliyor.

Yine müşterilerin talep ettikleri ya da organizasyonda kullanılacak tüm süsleme ürünleri, sunulacak ikramlıklar, çeşitli küçük hediye tasarımlarının yapılması gibi işlemler firma tarafından karşılanabiliyor. Organizasyon sonunda firma sadece demirbaş olarak kullanılan ürünleri geri almakta, süslemeler, ikramlıkların tamamı, takı yastığı, hediyelik ürünler gibi ürünler ise müşteriye bırakılmaktadır. Bu firma ile yapılan sözleşmede ayrıntılı olarak belirlenmektedir. Firmadan destek alarak özel günlerinizi daha ucuz ve daha planlı yapmış olursunuz.

 

 

hastane odası süsleme doğum odası süsleme Baby shower nedir
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi