Batum ve Tiflis'in En Gözde Oyun Parkı

Son dönemlerin özellikle ülkemizde en gözde turistik bölgelerden olan Gürcistan'ın Batum ve Tiflis şehirleri eğlence olanakları açısından oldukça zengin bir bölgedir.

Batum ve Tiflis'in En Gözde Oyun Parkı
Batum ve Tiflis'in En Gözde Oyun Parkı Ataturk Haber
Bu içerik 130 kez okundu.

 

Son dönemlerin özellikle ülkemizde en gözde turistik bölgelerden olan Gürcistan'ın Batum ve Tiflis şehirleri eğlence olanakları açısından oldukça zengin bir bölgedir. Bu şehirleri ziyarete gelen birçok kişi Batum'da ne yenir, nereye gidilir, nerede ne yenir, oyun ve eğlence merkezleri nelerdir gibi sorular sorabilmektedir. Dolayısıyla bu kişilerin Batum'da yapılan şeyler hakkında bilgi sahibi değildir demek doğru olacaktır. Metro Playland eğlence merkezi bu anlamda sektörün eğlence anlamında nabzını en iyi tutan ve eğlenme anlamında pek çok imkan sunan bir işletmedir.

Playland Eğlence ve Oyun Parkı

Gürcistan'ın Gldina bölgesinde kurulan ve Gldina merkezli olarak hizmet veren Metroplayland eğlence adresi Tiflis'te yapılan şeyler listesinde ziyaret edilmesi gereken eğlence merkezlerinden birisidir. Oyun ve eğlence alternatifleri konusunda sektörün en interaktif eğlence merkezlerinden biri olan Playland, ziyaretçilerine pek çok olanak sağlıyor. Tamamen ziyaretçilerine eğlendirme odaklı hizmet sağlayan Playland, aynı zamanda onların daha fazla eğlenmesine imkan vermek için playland kart hizmeti de sunuyor.

Playland Eğlencenin Tek Adresi

Playland işletmesi, bulunduğu bölgede oyunun ve eğlencenin bir numaralı adresi olarak lanse ediliyor. Oldukça fazla çeşitliliğine sahip olan bu oyun ve eğlence işletmesi çarpışan araba pistinden, 60 makineli oyun parkına, çocukların için atlı karıncalardan tramboline ve Vr teknolojili 3 boyutlu oyunlara kadar pek çok oyun seçeneğini ziyaretçilerine sunuyor. Detaylı bilgi için metroplayland.ge adresini ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi