Geleceğin Dünyası Endüstri 4.0 İle Şekillenecek

Bilindiği üzere on yıllarda endüstri 4.0 olarak anılan ve bilgisayarların devrimi olarak nitelendirilen bir durum söz konusu, dünyanın her yerinde yazılıma dayalı sistemlerin robotlar ve bilgisayarlar ile yönetileceği bir çağ yaklaşıyor.

Geleceğin Dünyası Endüstri 4.0 İle Şekillenecek
Geleceğin Dünyası Endüstri 4.0 İle Şekillenecek Ataturk Haber
Bu içerik 110 kez okundu.

 

Bilindiği üzere on yıllarda endüstri 4.0 olarak anılan ve bilgisayarların devrimi olarak nitelendirilen bir durum söz konusu, dünyanın her yerinde yazılıma dayalı sistemlerin robotlar ve bilgisayarlar ile yönetileceği bir çağ yaklaşıyor. Hal böyle olunca da yazılımın ve akıllı elektronik cihazların önemi de oldukça artmış durumda. Elektronik projeler üzerine sektörün taleplerini karşılamayı amaç edinen harika bir web platformu var;  elektronikprojem.com. Bu site işinde uzman yazılımcılar ile endüstri 4.0 uygun işler talep eden alıcıları bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bünyesinde yazılım ve donanım konusunda, robotik sistemler konusunda uzman yüzlerce mühendisin ve uzmanın olduğu site piyasada bu işlere ihtiyaç duyan kişilerin başvurabilecekleri ilk adreslerden biri olarak sektörde öncü olmayı hedefliyor.

Her Sisteme ve Kişiye Uygun Projeler

Sisteme üye olan kişiler ihtiyaçlarına yönelik projelerin yapılmasını talep edebiliyorlar. Bu konuda kendilerine destek olacak uzmanlar ile iletişim kurup projeyi tartışabiliyor ve fiyat teklifi alabiliyorlar. Sistemde PIC ve Arduino projeleri başta olmak üzere her türlü elektronik, robotik ve gömülü yazılım projelerini hayata geçirebilecek onlarca uzman bulunuyor. Bu projeler hakkında fiyat ve destek alınabilecek bir platform arayışında olanların siteye göz atmaları yeterli olacaktır.

Elektronik ve Yazılım Uzmanlarının Buluşma Noktası

Elektronik Projem aynı zamanda bir e ticaret platformu olarak hizmet veriyor. Sitede yazılım ve donanım uzmanları projelerini vitrine koyarak alıcı arama imkânına sahipler. Ayrıca proje talebinde bulunan müşterilere uzmanlıkları doğrultusunda yapabilecekleri işler için teklif de sunabiliyorlar. Sitede yer alan projeleri incelemek ve fiyat vermek ya da elektronik, robotik ve gömülü yazılım projelerinizi hayata geçirmek için siz de elektronikprojem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi