Mobil Uygulamalar

Günümüzde insanların büyük çoğunluğu internet erişimlerini mobil cihazlar üzerinden yapıyor. Sizlerde mobil cihazlarınızda oyun oynamak ya da film seyretmek istiyorsanız,

Mobil Uygulamalar
Mobil Uygulamalar Ataturk Haber
Bu içerik 116 kez okundu.

 

Günümüzde insanların büyük çoğunluğu internet erişimlerini mobil cihazlar üzerinden yapıyor. Sizlerde mobil cihazlarınızda oyun oynamak ya da film seyretmek istiyorsanız, Dostindir sitesinden kullanmış olduğunuz mobil cihazın işletim sistemine göre program seçimi yaparak indirebilirsiniz. Film indirme programı için siteye erişim yaptığınızda arama bölümünden istediğiniz program adını yazarak hızlı bir şekilde programı bulabiliyorsunuz. Öncelikle işletim sistemi kategori bölümünden, kullandığınız işletim sistemini seçmeli ve aramalarınızı ona göre yapmalısınız. Bu bölümde Android, İOS, Symbian ve Windows işletim sistemi çeşitleri bulunuyor. Site sizlere kolaylık olması için tüm programları kendi türlerine göre kategorilere ayırmış, sizler buradan seçim yapabiliyorsunuz.

Masaüstü Programlar

Bilgisayarda yaptığımız birçok işlemi masaüstü programları sayesinde kolayca yapıyoruz. Slayt programı masaüstü programları arasında yer alan ve birçok konuda hazırlayacağınız slaytları daha kolay hazırlamanıza yardımcı olan bir programdır. Çeşitli yazı karakteri programları, yıllık planlar, takip programları, otomasyon programları, temizleme programları masaüstü kategorisi içerisinde yer alan programlardır. Bu siteden bu programları hızlı bir şekilde indirebiliyorsunuz.

Online Uygulamalar

www.dostindir.biz sitesi program kategori bölümünde yer alan online uygulamalar içerisinde bulunan tüm programları ücretsiz olarak bilgisayarınıza indirebiliyorsunuz. Bu bölümde, çeşitli oyunlar, powerpoint uygulamaları, işletmeler için takip programları, video indirici programlar, ev dekorasyon programları gibi programlar yer almaktadır. Her program için kullanılabileceği işletim sistemi, dili, lisansı ve boyutu bilgilerini de bulabiliyorsunuz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi