Sistem Yönetimi

Tarafsız ve yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından yapılan denetimler sonunda verilen belgelendirme işlemlerinde, sistem belgelendirme hizmetleri kapsamında, kalite yönetim sistemi, bilgi güvenliği yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, enerji yönetim sistemi, müşteri memnuniyet yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi alanlarında ıso belgesi hizmetleri veriliyor.

Sistem Yönetimi
Sistem Yönetimi Ataturk Haber
Bu içerik 135 kez okundu.

 

Tarafsız ve yetkilendirilmiş kuruluşlar tarafından yapılan denetimler sonunda verilen belgelendirme işlemlerinde, sistem belgelendirme hizmetleri kapsamında, kalite yönetim sistemi, bilgi güvenliği yönetim sistemi, çevre yönetim sistemi, enerji yönetim sistemi, müşteri memnuniyet yönetim sistemi, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi alanlarında ISO belgesi hizmetleri veriliyor. PCA (Partners Certıfıcate Assurance) tarafsız bir kuruluş olarak denetimler yapıyor.

BGYS Iso 27001

Firmalar sahip olduğu kurumsal kimliklerini korumak, markalarının her türlü güvenliğini sağlayabilmek için sahip oldukları bilgileri korumak zorundadır. Bu korumayı yaptıklarını gösterebilmek için ISO  27001 belgesine ihtiyaçları vardır. Firma bilgi güvenliği yönetim sistemi belgelendirmesi hizmetlerini vererek kuruluşlardan istenen belge için denetim ve belgelendirme işlemlerini yapıyor. Devlet kurumları birçok projenin onaylanması için işletmelerden çeşitli sistem belgelendirmelerinin yapılmış olmasını istemektedir. Bilgi güvenliği yönetim sistemi sayesinde firmanızdaki tüm sahip olduğunuz bilgilere yetkisiz kişilerin ulaşımı engellenmekte ve bu sistemin yetkili kişiler tarafından düzenli olarak denetlenmesini sağlamaktadır.

Enerji Verimliliği

İşletmelerde maliyeti artıran ve en fazla ihtiyaç duyulun unsur enerji kaynaklarıdır. Enerji verimliliğinin sağlanması firmaların karlılık oranını artıracaktır. Firmalar üretimlerini yaparken ihtiyaç duydukları enerjiyi verimli kullanabilmeleri için bazı kurumlar tarafından enerji verimliliği sistemi ISO  50001 belgelendirmesinin yapılmasını istemektedirler. Belgelendirme ile hedeflenen konu enerji israfını önlemek ve sahip olunan enerjiyi en verimli şekilde kullanmayı sağlamaktır. Firmanın denetim ve belgelendirme hizmetlerini satın alarak, işletmenizde denetimin yapılarak firmanız adına belge düzenlenmesini sağlayabilirsiniz.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi