Aslı Kaftan

Aslıhan Özkaçak önderliğinde sektörün en iyisi olmak için 2007 senesinde faaliyete geçmiş

Aslı Kaftan
Aslı Kaftan dogu
Bu içerik 140 kez okundu.

Aslıhan Özkaçak önderliğinde sektörün en iyisi olmak için 2007 senesinde faaliyete geçmiş olan firma, www.aslikaftan.com web adresi üzerinden müşterilerine hizmet verir. Bindallı modelleri ile birbirinden farklı seçenekteki ürünlere yüksek kalite ve uygun fiyat garantisi üzerinden sahip olabilmek mümkün olur.

Bindallı Modelleri

Firma bünyesinde yer alan bindallılar pek çok model seçeneği üzerinden müşterilerin ilgisine sunulur. Kına gecesi kıyafetleri için sektörün aranan ismi haline gelmiş olan firma içerisinde; ışıltı serisi, pırlanta serisi, kaftan-ı derya serisi, saray koleksiyonu gibi ürün kategorileri yer alır. Bindallı seçimi merasimin yapılacağı alandaki renklerle uyumlu olmalıdır. Bu nedenle firmada birbirinden farklı renk seçeneği ile ürün satışı yapılır.

Bindallı Kiralama Hizmetleri

Satılık bindallı modellerinin yanı sıra kiralama hizmetlerini de veren firma, cüzi bir ücret karşılığında elindeki bindallı modellerini gelin adaylarının vücut ölçülerine göre hazır hale getirir. Kaftan ve bindallı fiyatları ile model seçenekleri arasında sektörün öncüsü haline gelmiş olan Aslı Kaftan firmasına web sitesinde yer alan iletişim kanalları üzerinden erişim sağlayabilir, dilediğiniz modeli satın alabilir ya da kiralayabilirsiniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi