Firavun Tutankamon sorusu geceye damga vurdu

ATV'de yayınlanan Murat Yıldrım'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programı izleyenleri bir hayli şaşırtan sorular sorulmaya devam ediliyor. Yarışmada daha öncede yayınlanmış "Firavun Tutankamon vücudunda hangi hayvan figürünün olduğu bir kolyeyle mezara konulmuştur?" sorusu özel bölümde tekrar ekrana geldi.

 Firavun Tutankamon sorusu geceye damga vurdu
 Firavun Tutankamon sorusu geceye damga vurdu hande
Bu içerik 198 kez okundu.

ATV'de yayınlanan Murat Yıldrım'ın sunduğu "Kim Milyoner Olmak İster" yarışma programı izleyenleri bir hayli şaşırtan sorular sorulmaya devam ediliyor. Yarışmada daha öncede yayınlanmış "Firavun Tutankamon vücudunda hangi hayvan figürünün olduğu bir kolyeyle mezara konulmuştur?" sorusu özel bölümde tekrar ekrana geldi. Daha önce sorulan soru ekran başındaki izleyiciler tarafından ilgi uyandırdı.Sorunun cevabı Google'de merakla arandı. İşte yarışmacı Sude Yayla'ya 60 BİN TL kaybettiren sorunun cevabı.


Kim Milyoner Olmak İster yarışması özel bölümde daha önce sorulan "Firavun Tutankamon vücudunda hangi hayvan figürünün olduğu bir kolyeyle mezara konulmuştur?" sorusu özel bölümde tekrar ekrana geldi. Yarışmacı Sude Yayla'nın zorlandığı soru Google'da en çok araştırılanlar arasına girdi. Sude hanım soruya yanlış cevap vermiş ve 60 BİN TL kaybetmişti.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi