Gözler Ali Koç’un Camiaya Sesleniş Programında

Gözler Ali Koç’un Camiaya Sesleniş Programında

Gözler Ali Koç’un Camiaya Sesleniş Programında
Gözler Ali Koç’un Camiaya Sesleniş Programında Ataturk Haber
Bu içerik 211 kez okundu.

 

Ara transfer döneminin ateşi sönmüyor. Takımların bu dönemi en verimli biçimde geçirmek için ortaya koydukları çalışma ilgi görüyor. Fenerbahçe takımı da ligin ilk yarısında yapılan hataları unutturmak istiyor. Sezon sonu hedeflediği yerde olmasa da ona en yakın yerde tamamlamak istiyor. Bu nedenle yeni oyuncular ile takımın güçlenmesi için çalışmalar son hızıyla sürüyor. Eksik bölgelerin iyileştirilmesi ve eksikliklerin giderilmesi için süren çalışma merak uyandırıyor. Ali Koç’un bugüne kadar birkaç kez yaptığı ve hep çok ilgi gördüğü camiaya sesleniş programı yine merakla bekleniyor. Tüm taraftarlar ismin yapacağı açıklamalara kilitlenmiş durumda.

Gündeme Ali Koç’un Sözleri Damga Vuracak

Takıma alınacak ve takımdan ayrılacak olan isimlerin belirlenmesi konusunda çalışmalar sürüyor. Takıma katılması planlanan isimler konusunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Özelikle de transfer dönecimde olunması başkanın söyleyeceklerini daha büyük merak konusu haline getiriyor. Taraftarlar ise isimden müjde vermesini bekliyor. Yöneticilerin programa kadar görüşülen isimlerin transferlerinin tamamen bitirilmesinde çalışmalarını hızlandırdıkları biliniyor. Yapılan çalışmaların nasıl sonuçlandığını Betpas giriş adresi sayesinde ilk öğrenen olabilirsiniz. Süper ligin ikinci yarısına en hazır şekilde girmek ve sezona kazanarak başlamak için kollar sıvanmış durumda. Takıma hangi isimlerin katılacağı merak ediliyor.

Serdar Aziz Ve Moses Netleşiyor Mu?

Programdan önce listedeki bazı oyuncular ile kesin imzaların atılması planlanıyor. Gündem hakkında pek çok konuya değinecek olan başkanın sözleri merak ediliyor. Bu anları yakından takip edebileceksiniz. Sizleri bekleyen heyecanı Betpas twitter ile daha ayrıcalıklı bir halde bulabilirsiniz. Artan heyecan en az iki ismin açıklanması ile daha da yükselecek. Kesinleşen isimlerin açıklanması için çabalar sürüyor. Yakından takip etmeye hazır olun. Sizde büyük memnuniyet duyacaksınız.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi