Tuncay Şanlı’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Bir dönemin yıldız ismi olan Tuncay Şanlı, söyledikleri ile yeniden gündem oldu. Şanlı, "Bunu düşündüğümde bazen ben de diyorum erken mi bıraktım diye. Sonra diyorum 'demek ki zamanı geldi'. Yani futbol beni bıraktı. Aslında devam etmek istiyordum ama dediğim gibi Fatih hocanın bir teklifiyle beraber öyle bir yola çıkmış olduk. Bazen de düşündüğümde şu anki konjonktür de futbol kalitesine baktığımızda dönmek de istiyorum. 2-3 yıl daha oynayabilirdim diye düşünüyorum.” Sözlerini kullandı. Restbet her zaman sizi özel kılacak olan fırsatlar ile geliyor. Kariyeri Hakkında Da Konuştu

Tuncay Şanlı’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi
Tuncay Şanlı’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi Ataturk Haber
Bu içerik 247 kez okundu.

Tuncay Şanlı’dan Çarpıcı Açıklamalar Geldi

Bir dönemin yıldız ismi olan Tuncay Şanlı, söyledikleri ile yeniden gündem oldu. Şanlı, "Bunu düşündüğümde bazen ben de diyorum erken mi bıraktım diye. Sonra diyorum 'demek ki zamanı geldi'. Yani futbol beni bıraktı. Aslında devam etmek istiyordum ama dediğim gibi Fatih hocanın bir teklifiyle beraber öyle bir yola çıkmış olduk. Bazen de düşündüğümde şu anki konjonktür de futbol kalitesine baktığımızda dönmek de istiyorum. 2-3 yıl daha oynayabilirdim diye düşünüyorum.” Sözlerini kullandı. Restbet her zaman sizi özel kılacak olan fırsatlar ile geliyor.

Kariyeri Hakkında Da Konuştu

Geçmişinde önemli başarılara imza atan ismi birde kendi ağzından dinlemek gerekir. Şanlı, "Oralarda oynayıp, oranın kültürünü ve futbolunu gördükten sonra burada hem futbol anlamında hem özel hayat anlamında çok farklılar var. Türkiye'de futbol oynamak çok kolay değil. Özellikle futbolcuların, Türk oyuncularının işi çok kolay değil. Çünkü her şey saha sonuçlarına bağlı. Kısa bir süre olsa da Bursa'da oynadım. Çok iyi karşıladılar. Çok iyi dostluklarım oldu. Çok büyük camia. Açıkçası mantalite değişmediği sürece Türkiye'de futbol oynamak çok kolay değil." Açıklamaları ile gündemi ısıttı. Restbet twitter ile karşılaşmaları takip edenleri memnun edecek olan fırsatlar bekliyor.

Teknik Direktörlük Konusunda Önemli Açıklamalar

Oyunculuk döneminde önemli başarılara imza atmış olan ismin, teknik direktörlük konusunda da önemli başarılara imza atma arzusu var. "Sahalara dönmek istiyorum" diyen Şanlı, "Teknik direktörlük geçmişim zaten var. Sakaryaspor' da yapmıştım" diyerek, "O heyecanı tattıktan sonra bırakmak istemezsiniz. O bana ayrı tecrübe oldu. Ama bu bir süreç ve zamanını bekliyoruz. Zaten kursa gidiyordum. A kursunun ilk etabını bitirdim ve ikinci etabının bekliyorum. Biraz da artık yapının değişmesi gerekiyor.” Sözleri bunu açıklar durumda.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi