KENAR KORUMA BARİYERİ İLE GÜVENLİĞİ ARTTIRIN

Kenar koruma bariyeri, inşaat alanlarında iş güvenliği kapsamında alınan önlemlerin bir araya getirilmiş fonksiyonlu halidir. Sadece iş güvenliğini değil,

KENAR KORUMA BARİYERİ İLE GÜVENLİĞİ ARTTIRIN
KENAR KORUMA BARİYERİ İLE GÜVENLİĞİ ARTTIRIN Ataturk Haber
Bu içerik 320 kez okundu.

 

 

Kenar koruma bariyeri, inşaat alanlarında iş güvenliği kapsamında alınan önlemlerin bir araya getirilmiş fonksiyonlu halidir. Sadece iş güvenliğini değil, işçi sağlığını da korumaya yönelik olarak planlanmıştır. Asansör ve boşluklarında, merdiven ve korkuluklarda, balkonlarda olası tehlike durum anını ortadan kaldırmak için planlanmış ve üretilmiştir. Firmamız tarafından üretilen ve montaj işlemi gerçekleşen kenar koruma bariyerlerinin, satın aldığınız takdirde şantiye çalışanları tarafından sökülüp takılması da oldukça pratik ve basit bir işlemdir. Kolay kullanım özelliği bakımından diğerlerinden ayrılan yapısı sayesinde oldukça kullanışlıdır. Firmamız bünyesinde üretilen kenar koruma bariyeri sistemleri kullanıldıktan sonra düzgün bir şekilde söküldüğü takdirde stoklanma durumunda kullanılabilir. Böylelikle bir sonraki inşaat sistemleriniz için de aynı ürünü kullanabilme avantajına sahip olursunuz. Kenar koruma bariyerleri sürekli olarak defalarca kullanıldığı için ekonomik bir yapıya sahiptir.

 

Firmamızın üretim alanlarında prefabrik yapılar için, iskeleler için ve inşaat alanları için kenar koruma bariyerleri bulunmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye yapılmaktadır. Sizler de detaylı bilgi için Ankara ya da İstanbul’ daki ofislerimize ait adreslerden ve telefon numaralarından yararlanabilirsiniz. Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, Norveç ve Baltık’ ta da bulunan ofislerimiz sayesinde tüm dünyaya ve Türkiye’nin her noktasına kenar koruma bariyeri iletmekteyiz. Kenar koruma bariyerleri başta olmak üzere her türlü inşaat materyal ve malzemelerini “SafetyRespect” güvencesi altında kaliteli bir şekilde temin edebilmeniz mümkündür. Fiyatlar hakkında bilgi almak için lütfen iletişime geçiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi