Türkiye'nin Dijital En Büyük Gitar Akoru Arşivi

Birçok gitaristin en sevdiği gitar çalma yöntemlerinden birisi kuşkusuz ritimle gitar çalmadır. Bu nedenle ritimler gitar çalmak isteyen gitaristlerin ihtiyacı olan gitar akoru arşivleridir.

Türkiye'nin Dijital En Büyük Gitar Akoru Arşivi
Türkiye'nin Dijital En Büyük Gitar Akoru Arşivi Ataturk Haber
Bu içerik 178 kez okundu.

 

Birçok gitaristin en sevdiği gitar çalma yöntemlerinden birisi kuşkusuz ritimle gitar çalmadır. Bu nedenle ritimler gitar çalmak isteyen gitaristlerin ihtiyacı olan gitar akoru arşivleridir. Bu anlamda gitaristlerin bu ihtiyacına cevap verebilmek hedefiyle akorlar.org isimli sitemizi kurduk. Eğer sizler de herhangi bir parçanın akorunu bulamadıysanız, sitemize uğrayabilirsiniz.

Akorlar Sitesi Hakkında

Web sitemiz ülkemizin dijital anlamdaki ilk gitar akorları sitelerinden bir tanesi olmakta olup, bünyesinde en son hit parçaları, en çok sevilen parçaların, en çok dinlenen parçaların akorlarını barındırmaktadır. Öte yandan site üzerinde bulunan rastgele sekmesi üzerinden karşınıza ilk çıkan parçanın tab listesini çıkartarak akorlarına ulaşabilir ve becerilerinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz.

Akorlar Sitesinde Nasıl Akor Araması Yapabilirim?

Sitemizde binlerce parçanın akor ve tab listelerine, tonlamalarına ev sahipliği yapan bir akorlar arşividir. Bu arşiv üzerinde yüzlerce ünlü ve popülist şarkıcılara ait parçaları bulabileceğiniz gibi birçok müzik tarzına ait parçaları da bulabilirsiniz. Gitarınızla akor atmayı seven bir yapınız varsa ve duygularınızı ritimlerle birlikte daha iyi ifade edebildiğinizi düşünüyorsanız yapmanız gereken tek şey, sitemizi ziyaret etmek olmalıdır.

Sonrasında ise adını hatırlamadığınız ya da sadece sanatçının adını bildiğiniz parçaların akorunu bulmak için sitemizde bulunan arama kutusunu kullanabilirsiniz. Bu arama kutucuğu üzerine parçanın adını yazabilir ya da A' dan Z'ye kadar alfabetik olarak sıralanmış parçaların akorlarına ulaşmanız mümkündür.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi