Her Talebe Uygun Belgelendirme Çalışmaları

Sunulan hizmetlerin, ürünlerin ve süreçlerin yasal düzenlemelere uygun olup olmadığını göstermek adına gerçekleştirilen belgelendirme hizmetleri, bu konuda yetki sahibi olan kuruluşlar tarafından verilmelidir. Hem sektörde faaliyet göstermek hem de tüm dünya üzerinde güven kazanabilmek adına gerekli olan belgelendirme hizmetleri, her sektöre ve ihtiyaca yönelik tek tek hazırlanmaktadır.

 Her Talebe Uygun Belgelendirme Çalışmaları
 Her Talebe Uygun Belgelendirme Çalışmaları Ataturk Haber
Bu içerik 269 kez okundu.

 

 

Sistem Belgelendirme

Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistem Belgelendirmesi anlamına gelen Iso 13485 Belgesi, medikal cihaz üreticilerine hitap etmektedir. Dünyadaki birçok ülke tarafından kabul edilmekte olan Iso 13485 Belgesi, bu ürünler ile ilgili belli başlı standartları içermektedir. Bu belgeye sahip olmak isteyen firmaların, yetkili belgelendirme kuruluşlarına gerekli evraklar ile birlikte müracaat etmeleri gerekmektedir. Başvuru işlemlerinin tümü tamamlandıktan sonra firmalar hızlı ve güvenilir bir şekilde Iso 13485 Tıbbi Cihazlar Kalite Yönetim Sistem Belgesine sahip olabilirler.

Ürün Belgelendirme

E-Mark belgesine sahip olmak demek, Avrupa Birliği karayolunda giden araçların belli kurallara ve standartlara uygun olması anlamına gelmektedir. Yapılan testler sonucunda araç ve ekipmanları ile ilgili gerekli standartlara uygun olduğu kanaati verilirse, E-Mark belgesi almaya da hak kazanmış demektir.

Ürünlerin İslam dininin ön gördüğü uygunluklara göre hazırlandığını gösteren Helal Belgesi, gıda sektöründe yer alan firmalar tarafından alınmaktadır. Helal Belgesi ile ürünlerin sadece helal olduğu değil, aynı zamanda sağlığa da zararlı bir içerikte olmadığı kanıtlanmış olmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi