100 günlük eylem planı açıklaması!

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Büyük ve güçlü Türkiye yolunda emek göstermiş ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için emek vermiş böylece milletimizin kalbinde müstesna bir yer edinmiş devlet adamlarını saygıyla anıyorum.

100 günlük eylem planı açıklaması!
100 günlük eylem planı açıklaması! hande
Bu içerik 158 kez okundu.

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları: Büyük ve güçlü Türkiye yolunda emek göstermiş ülkemizin gelişmesi ve kalkınması için emek vermiş böylece milletimizin kalbinde müstesna bir yer edinmiş devlet adamlarını saygıyla anıyorum.

ANKARA’DAKİ TREN KAZASIYLA İLGİLİ 3 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI
Bu sabah 6,30 civarında erken saatlerde meydana gelen tren kazasıyla ilgili üzüntülerimiz isinle paylaşmak istiyorum. 3’ü makinist olmak üzere 9 vatandaşımız hayatını kaybetmiş 47 vatandaşımız da yaralanmıştır.Bu elim kazada hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyor yakınlarına başsağlığı diliyorum. Yaralılarımıza rabbimden acil şifalar niyaz ediyorum. Kaza ile ilgili adli ve idari soruşturma başlamıştır.Kaza ile ilgili Cumhuriyet savcılığımız 3 kişiyi göz altına almıştır. Kaza tüm boyutlarıyla ilgilenecek sorumlular ortaya çıkarılacak gereken her şey yapılacaktır.İlk 100 günlük icraat programımızın sonuçları ile önümüzdeki 100 günlük hedefleri paylaşmak üzere bir aradayız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Geride bıraktığımız 100 günün muhasebe ve murakabesini yaparak yakın geleceğe ilişkin programımızı ortaya koyarak yeni bir açılım kazandıracağız.

Öncelikle tüm bakan arkadaşlarıma ilk 100 günlük icraat programı sürecinde gerçekleştirdikleri gayret için teşekkür ediyorum.Bir taraftan ülkemizin yeni yönetim sürecine geçişi yönettik diğer taraftan ekonomik açıdan Türkiye’ye diz çöktürmeyi hedefleyen saldırılara karşı mücadele ettik. Milletimize verdiğimiz sözleri gerçekleştirmeye çalıştık. Hedeflerimize ulaşma yönünde önemli mesafe kat ettik.Kur, faiz, enflasyon üçgeni üzerinden ekonomimize pranga vurmak isteyenleri bir kez daha hüsrana uğrattık. Kurdaki kısa süreli dalgalanmayı dahi hükümeti yıpratmak için fırsat bilen kifayetsiz muhterislerin heveslerini kursaklarında bıraktık.


Karamsarlık pompalayan siyaset simsarları ekonomistler köşe yazarları bugün adeta dillerini yutmuş durumdalar. Allah’ın izni ile ikinci 100 günlük programı uygularken de aynısı yapacağız. Kişisel çıkarı için 81 milyonluk Türkiye gemisinin altını oymaya çalışanlar fırsat bulamayacak, fırsat vermeyeceğiz.

‘ESTETİĞİNE ZARAR VEREN TABELA KİRLİLİĞİ İLE DAHA YOĞUN BİR MÜCADELEYE GİRİŞİYORUZ’
Önümüzdeki dönemin yol haritası olacağına inandığım 5 yıllık Cumhurbaşkanı Programı’nı tamamlayarak uygulamaya koyuyoruz. Gençlerimize gelecek iş planlarında yardımcı olmak amacıyla üniversitelerimizin tamamında Kariyer Merkezleri kuruyoruz. İllerimize verilen hizmetlerin takibi ve tespiti için 81 İl Karnesi Projesi’ni devreye alıyoruz. Türkçemizin doğru kullanımını temin ve teşvik etmek amacıyla yeni bir kampanya başlatıyoruz. Şehirlerimizin estetiğine zarar veren tabela kirliliği ile daha yoğun bir mücadeleye girişiyoruz

‘FETÖ’NÜN FİNANSMAN AYAĞINA DARBE VURULMASI İÇİN YENİ GİRİŞİMLER BAŞLATIYORUZ’

İmar barışı kapsamında 8,5 milyon vatandaşımızın başvurusunu aldık, kalanları almaya devam ediyoruz. Önümüzdeki 100 günde, FETÖ’nün yurt dışı yapılanmasına, özellikle finansman ayağına darbe vurulmasına yönelik yeni girişimler başlatıyoruz.

TürkAkım Doğal Gaz Boru Hattı projesinin ülkemiz topraklarındaki bölümünün inşasına başlıyoruz ve 2019’un sonuna kadar onu da bitireceğiz. Tarım sektörü için 3 yeni bor gübre üretimine başlıyoruz. Bin maden sahasının ekonomiye kazandırılması için ihaleye çıkıyoruz

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi