XZ4 böyle mi görünüyor?

Sony, küçük boyutlu amiral gemileri yapmaya özenle devam ediyor. Telefonların büyümekten vazgeçemediği bir dönemde kimsenin bundan şikayetçi olmadığını düşünüyoruz. Firmanın bir sonraki küçük amiral gemisi olması beklenen Xperia XZ4 Compact ise ilk defa görünmüş olabilir. Twitter'daki güvenilir sayılan sızıntı hesaplarından @OnLeaks tarafından paylaşılan görüntülerde Sony'nin eski tasarım öğelerini bırakmadığını görüyoruz. Üst ve alttaki kalın ekran çerçevesi, tek lensli kamera, bu öğeler arasında. Bunlar Xperia XZ4'e göre tam aksi bir resim çiziyor çünkü XZ4'ün çok ince bir çerçeve ve üç arka kamerayla geleceği söyleniyor.

 XZ4 böyle mi görünüyor?
 XZ4 böyle mi görünüyor? hande
Bu içerik 180 kez okundu.

Sony, küçük boyutlu amiral gemileri yapmaya özenle devam ediyor. Telefonların büyümekten vazgeçemediği bir dönemde kimsenin bundan şikayetçi olmadığını düşünüyoruz. Firmanın bir sonraki küçük amiral gemisi olması beklenen Xperia XZ4 Compact ise ilk defa görünmüş olabilir.
Twitter'daki güvenilir sayılan sızıntı hesaplarından @OnLeaks tarafından paylaşılan görüntülerde Sony'nin eski tasarım öğelerini bırakmadığını görüyoruz. Üst ve alttaki kalın ekran çerçevesi, tek lensli kamera, bu öğeler arasında. Bunlar Xperia XZ4'e göre tam aksi bir resim çiziyor çünkü XZ4'ün çok ince bir çerçeve ve üç arka kamerayla geleceği söyleniyor.


 
En azından Xperia XZ4'ün bir 3.5mm kulaklık girişine sahip olması güzel. Karelerde cihazın ön yüzde de tek kameraya yer verdiğini ve öne bakan çift hoparlör sunduğunu görebiliyoruz. Arka yüz cam gibi görünürken, etrafta parmak izi sensörüne rastlanmıyor. Yani parmak izi sensörü ya camın içerisine entegre edilmiş ya da güç düğmesine ilave edilmiş.


Sony Xperia XZ4 böyle mi görünüyor

 
Sony Xperia XZ4, kaynağa göre yaklaşık 5 inç'lik bir ekranla ve 139,9 x 66,5 x 9,3mm boyutlarla geliyor. chip.com.tr'nin haberine göre bu boyutlar XZ4'ü 135 x 65 x 12.1mm boyutlarındaki XZ2 Compact'tan biraz daha uzun, geniş ancak ince yapıyor. Telefonun teknik özellikleri henüz bilinmiyor ancak yeni duyurulan üst düzey Snapdragon 855 işlemciyle gelmesini bekliyoruz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi