Sigaradan Kurtulmak

Sigaranın zararları herkes tarafından bilinmekte ve birçok sağlık sorununun oluşmasına neden olmaktadır. Sağlık uzmanları da bu alanda uzun çalışmalar

Sigaradan Kurtulmak
Sigaradan Kurtulmak Ataturk Haber
Bu içerik 155 kez okundu.

 

Sigaranın zararları herkes tarafından bilinmekte ve birçok sağlık sorununun oluşmasına neden olmaktadır. Sağlık uzmanları da bu alanda uzun çalışmalar yapmışlar ve sigara bağımlısı insanların vücudunun ihtiyaç hissettiği nikotinlerin ayarlanabilir bir şekilde azaltılarak verildiğinde bağımlılıktan kurtulanabileceği görüşünde birleşmişlerdir. Bu işlemler için elektronik sigara cihazlarını ürütmeye başlamışlar ve günümüzde çok sayıda kişi tedavi amaçları olarak kullanmaya başlamıştır. Bizlerde sizlere daha kolay temin sağlamanız için www.enbuhar.com online alışveriş sitesini kurduk ve farklı marka ve modellerde satışlar yapmaya başladık.

Sattığımız Markalar

Ülkemizde yoğun talep gören elektronik sigara sektöründe sizlere en iyi markaları kolaylıkla bulabilmeniz için, enbuhar online sitemizde, sektörün kaliteli markalarını sunmaya çalışmaktayız. Vaporesso revenger modelleri ülkemizde en çok satılan modellerdir. Müşteri tercihine göre siyah, kırmızı ve mavi renkli üç farklı renkte bulunmaktadır. Elde tutuşu kolay ve rahat olması için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Ayarlanabilir özellikleri ile kullanımı daha da kolaydır.

Yedek Parçaları

Kullanmış olduğunuz elektronik sigara modellerinin tüm yedek parça ihtiyaçlarını sitemizden karşılayabilirsiniz. Revenger modelleri için gt8 coil çeşitleri, batarya çeşitleri, atomizer, likit çeşitleri gibi tüm ekipmanlar bulunmaktadır. Elektronik sigaranın çalışması için coillerin likit tankında bulunan nikotin likitini atomizere taşıması gerekir. Coil likiti emmez ve nemlenmez ise yanma gerçekleşmeyecek, cihaz çalışmayacaktır.

Sigara Çeşitleri

Elektronik sigara cihazları farklı görünümlerde ve modellerde üretilmektedir. Kişilerin kullanım kolaylıklarına ve görüntüsüne göre çeşitli sürekli artırılmaktadır. Sigaraya erken yaşta başlayan ve elektronik sigara kullanması tavsiye edilen veya kullanmak isteyen daha genç yaştaki kişiler, görünüm olarak, gerçek sigara görüntüsüne yakın bir görüntüye sahip olan, likit kapsülleri ile çalışan pod mod sistemli sigaraları tercih etmektedirler. Enbuhar sitemizden tüm modelleri ve yedek parçalarını en uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi