Emre Özkan hayatını kaybetti!

YouTube üzerinden yaklaşık 350 bin aboneye sahip olan Emre Özkan, hazırlamış olduğu parodiler ile sık sık gündeme geliyordu.

Emre Özkan hayatını kaybetti!
Emre Özkan hayatını kaybetti! hande
Bu içerik 514 kez okundu.

YouTube üzerinden yaklaşık 350 bin aboneye sahip olan Emre Özkan, hazırlamış olduğu parodiler ile sık sık gündeme geliyordu. Oğuzhan Koç’un Bulutlara Esir Olduk, Derya Uluğ’un Canavar, Çağatay Akman’ın Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkılarına çektikleri parodiler ile ünlenen  Özkan ve arkadaşları, son zamanlarda internet dünyasında bir hayli tanınan isimleri haline gelmişlerdi.

1993 yılında Samsun’un Havza ilçesinden dünyaya gelen Özkan, İstanbul Arel Üniversite’nde Radvo, TV ve Sineme Bölümü okuyordu. Aynı zamanda da düğünlerde de piyanistlik yapan YouTuber, vermiş olduğu bir röportajda çekmecesinde onlarca paradi metnini ve şarkı sözünü hazır tuttuğunu belirtmişti.

Çekmiş olduğu eğlenceli parodi videolarıyla adından oldukça söz ettiren Özkan‘ın en büyük amacı ise okulunu bitirip yönetmen olmaktı. Fakat bugün, iddia edilen talihsiz bir olay ile aramızdan ayrılan Özkan, hayranlarını yasa boğmuş durumda. Henüz, YouTuber’ın tam olarak neden dolayı hayatını kaybettiğinin bilinmediği de belirtmekte yarar var.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi