Su deposu temizlik hizmetinde lider firma; Tekdez

Su deposu temizlik hizmetinde lider firma; Tekdez
Su deposu temizlik hizmetinde lider firma; Tekdez hrnajans
Bu içerik 262 kez okundu.

Apartman ya da iş yerlerinde kullandığınız su depolarınızı 6 ayda bir temizletmeniz yasal bir zorunluluktur. Bununla birlikte bu temizliğin hem sizin hem de çevre sağlığını koruyacağı düşünülürse muhakkak yaptırmanız ve gözden kaçırmamanız gereken bir durum olduğu aşikârdır. İstanbul genelinde hizmet veren firmamız sizin bu ihtiyacınızı karşılayacak çalışmalar yapmaktadır. Su deposu temizliği konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeyle son teknolojik cihazların kullanımını harmanlayan firmamız, sorunlarınıza ekonomik ve profesyonel çözümler üretmektedir.

Alanında lider firma olarak bilinen Tekdez sayesinde su deposu temizliği ve izolasyonu konularında karşılaştığınız sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Aynı zamanda su deposu temizliği ve izolasyonu konusunda ilk olarak ekspertiz hizmeti alarak sorunun ne olduğunu ve nasıl halledilebileceği konusunda gerekli bilgileri ücretsiz bir şekilde edinebilirsiniz.

Firmamızın birçok fırsatından yararlanabileceğiniz gibi aynı zamanda ekonomik fiyat politikası sayesinde yaptırmak zorunda olduğunuz depo temizlik hizmetinde hem kaliteli, profesyonel hizmet edinmiş olacak hem de maddi anlamda oldukça tasarruf sağlamış olacaksınız. Su deposu temizliği ve diğer hizmetlerle ilgili bilgi almak tekdez.com resmi internet sitemizden gerekli bilgileri alabilirsiniz. Bununla birlikte yine resmi internet sitemiz üzerinden teklif isteyebilirsiniz.

Su deposu temizliği ve izolasyonu ücretsiz ekspertiz hizmetimiz için bizi +90 212 554 0 555 numaralı telefondan arayabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden “Soru – Cevap” sekmesi üzerinden konuyla alakalı olarak sorulan ya da sorulması gerekli olan sorulara verilen cevapları okuyarak bilgi edine bilirsiniz.

Ayrıca su sebil temizliği ve bakımıyla ilgili olarak da +90 212 554 0 555 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcimizden 7/24 gerekli bilgileri alabilirsiniz. İstanbul’un neresinde olursanız olun sadece bir telefon açarak hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgiler ve sormak istediğiniz her şeyi aşağıda vereceğimiz iletişim ve ulaşım yolları aracılığıyla edinebilirsiniz.

Adres:  Siyavuşpaşa mahallesi, Ihlamur Sokak, No : 22, Dükkan : 2

Bahçelievler / İstanbul

Telefon I: +90 212 554 0 555

Telefon II: +90 212 554 0 556

E-mail: info@tekdez.com

E-mail: cozturk@tekdez.com

http://www.tekdez.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi