Yeni Zelanda'da 99 Dolara Temiz Hava Satılıyor

Yeni Zelanda'da Kiwiana adlı şirket teneke kutularda "Saf Taze Yeni Zelanda Havası" satıyor. Nefes maskelerinin de bulunduğu hava kutularının toplam fiyatı ise 99 dolar.

Yeni Zelanda'da 99 Dolara Temiz Hava Satılıyor
Yeni Zelanda'da 99 Dolara Temiz Hava Satılıyor Atatürk Haber
Bu içerik 162 kez okundu.

Yeni Zelanda'da Kiwiana adlı şirket teneke kutularda "Saf Taze Yeni Zelanda Havası" satıyor. Nefes maskelerinin de bulunduğu hava kutularının toplam  fiyatı ise 99 dolar.

Yeni Zelanda'nın Uluslararası Auckland Havalimanı'nda gümrüksüz satış mağazalarında dört teneke kutudan oluşan "Saf Taze Yeni Zelanda Havası" 99 dolar'dan satışa sunuluyor.

İngiliz Daily Mail gazetesinin haberine göre Yeni Zelandalı gazeteci Damien Christie tarafından paylaşılan paketin fotoğrafında havanın 20 dolar indirimde olduğu gözüküyor. Christie Twitter'da paylaştığı mesajında "Benimle dalga geçiyorsunuz sanırım. Ayrıca 99 dolar, şirin küçük bir hediye de değil" şeklinde açıklama yaptı.

Christie'nin paylaştığı bu görüntü sosyal medyanın gündemine oturdu. Birçok kullanıcı bu durumu "Kapitalizmin zirvesi" olarak niteledi.

NEFES MASKELERİ DE BULUNUYOR

Yeni Zelanda'da Kiwiana isimli bir şirket tarafından üretilen hava kutularının tepesinde nefes maskeleri  var. Kiwiana adlı şirketin ürettiği ürünün üstünde "Yeni Zelanda'nın Güney Okyanus'taki eşsiz konumu, Kiwiana havasının hiçbir toprak parçası üstünden geçmeden Yeni Zelanda'nın Alplerinden bu şişelere dolduğu anlamına geliyor" bilgileri yazılı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi