Yağın Doğal Adresi

Oneva, soğuk pres yağ teknolojisi kullanarak tüketicilere sağlıklı ve organik yağ sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır.

Yağın Doğal Adresi
Yağın Doğal Adresi Atatürk Haber
Bu içerik 335 kez okundu.

Oneva, soğuk pres yağ teknolojisi kullanarak tüketicilere sağlıklı ve organik yağ sunmak için 2012 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Son teknoloji tesislerinde el değmeden üretim gerçekleştirilir. Kontine sistem yağ üretim makineleri ile tohumun ilk girdiği andan yağ olu paketlenene kadar geçen sürede hiçbir şekilde elle temas olmaz.

Arge çalışmalarına ilk olarak Namık Kemal Üniversitesi’yle başlayan Oneva şu an Yıldız Teknik Üniversitesi ve Sabahattin Zaim Üniversitesi ile beraber çalışmaktadır. Oneva üretimlerini en kaliteli tohumlardan gerçekleştirir. Tohumlar, fabrikayı ilk defa kullanılmak için gelirler ve asla ikinci sefer kullanılmazlar. Soğuk pres yöntemiyle yağlar düşük sıcaklıklarda elde edilir. Tohumlara ön ısıtma yapılmaz. Yağlarda koruyucu yoktur.

Web Sitesi

Oneva resmi web sitesi oneva.com.tr adresidir. Siteye girince sol alt kısımda müşteri destek hattı bulunur. Sağ tarafta ise whatsapp linki vardır. Ürünler kategorisine tıklayarak Oneva ürünleri daha ayrıntılı görüntülenebilir. Birkaç Oneva ürünü aşağıda listelenmiştir;

Çörek otu yağı 1 porsiyonu 126 kalori içerir.

Hindistan cevizi yağı 1 porsiyonu 126 kaloridir.

Üzüm çekirdeği yağı porsiyonu 120,9 kaloridir.

Badem yağı porsiyonu 126 kaloridir.

oneva.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi