Kaliteli Tuz Üretimi

Sofralarda en çok kullanılan gıdalardan bir tanesi tuzdur. Tuz üretimi açısından farklı ve nitelikli hizmet veren mutlucantuz Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesinde kurulmuş olan büyük bir kapasiteye sahip olan tuz üretim tesisidir.

Kaliteli Tuz Üretimi
Kaliteli Tuz Üretimi Atatürk Haber
Bu içerik 351 kez okundu.

Sofralarda en çok kullanılan gıdalardan bir tanesi tuzdur. Tuz üretimi açısından farklı ve nitelikli hizmet veren mutlucantuz Ankara ili Şereflikoçhisar ilçesinde kurulmuş olan büyük bir kapasiteye sahip olan tuz üretim tesisidir. Yıllık tuz üretimi 1 buçuk milyon ton civarındadır ve Türkiye'nin en kaliteli tuzu bu üretim tesisinde üretilmekte ve rafine edilmektedir. Üretici firma hijyenik koşullarda ürettiği ürünlerini tüm Türkiye'ye pazarlayan kaliteli bir firmadır. İç Anadolu Bölgesinde bulunan tuz gölünden çıkartılan tuzlar, üretim tesislerinde el değmeden rafine edilmektedir. Türkiye içinde bulunan tuz fabrikaları arasında lider konumda olan firma, ürünlerinde kaliteyi ve hijyeni esas almaktadır.

Yurt Dışına İhracat

Firma hijyenik koşullarda ve üstün nitelikli fabrikasında üretmiş olduğu tuz ürünlerini, yurt dışında bulunan on beş ülkeye ihraç eden, tuz firmaları arasında sektördeki yerini yıllardır koruyan bir firmadır. Üretim tesislerinde kullandıkları makineler, en modern ve gelişmiş tekniklere sahiptir. Tuz üretimi hakkında ve fabrikanın çalışmaları hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için, firmanın internet adresini inceleyebilir, kaliteli tuz üretiminin ayrıntılarını öğrenebilirsiniz.

mutlucantuz.com.tr

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi