Bilgisayar Satış ve Servis

Van ve Çevresi başta olmak üzere birçok yere bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti sağlayan, ayıca web tasarımı, yazılım ve network gibi hizmetler sunan ertanbilgisayar...

Bilgisayar Satış ve Servis
Bilgisayar Satış ve Servis Atatürk Haber
Bu içerik 222 kez okundu.

Van ve Çevresi başta olmak üzere birçok yere bilgisayar satış ve teknik servis hizmeti sağlayan, ayıca web tasarımı, yazılım ve network gibi hizmetler sunan ertanbilgisayar gerek resmi kurumlar gerekse bireysel alanda hizmet etmeyi amaçlayan bir firmadır. Uygun fiyatları ve uygun ödeme koşulları ile en kolay çözümleri sunarak müşterilerine hizmet etmeyi amaçlayan firma her gün yeni hizmet seçenekleri sunarak büyümeye devam ediyor. Van bilgisayar tüm teknik servis ihtiyaçlarınızı ve teknoloji açığınızı kapatmak için size en kaliteli hizmeti sunuyor.

Ürün Seçenekleri

Tıklayın biz sizi arayalım mantığı ile çalışan firma, numaranızı bırakmanız halde hemen size geri dönüşü sağlayarak hizmet veriyor. Bilgisayar, çevre bilimleri ve yazılım alanlarında hizmetin yanı sıra, barkod yazıcı, barkod sistemleri, müşteri takip programı, barkod kobi seri satış programı, kablolu lazer barkod okuyucu gibi hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Van bilgisayar teknik servis haftanın her günü akşam 22.00 saatlerine kadar teknik destek sağlamaktadır. Firmaya telefon ya da teknik formu doldurarak ulaşabilirsiniz.

http://www.ertanbilgisayar.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi