Açık Alanlara Canlılık Kazandıran Renkli Asfalt Uygulamaları

Klasik asfalt görüntüsünün aksine renkli, desenli, estetik, dekoratif, cıvıl cıvıl bir görünüm sağlayan renkli asfalt uygulamaları, kentsel yollar, kırsal yollar, sokaklar, caddeler...

Açık Alanlara Canlılık Kazandıran Renkli Asfalt Uygulamaları
Açık Alanlara Canlılık Kazandıran Renkli Asfalt Uygulamaları Atatürk Haber
Bu içerik 266 kez okundu.

Klasik asfalt görüntüsünün aksine renkli, desenli, estetik, dekoratif, cıvıl cıvıl bir görünüm sağlayan renkli asfalt uygulamaları, kentsel yollar, kırsal yollar, sokaklar, caddeler, kaldırımlar, otoparklar, oyun alanları, park ve bahçeler, otobüs durakları, tenis kortları veya peyzaj gibi alanlarda uygulanabilen ve gerekli durumlarda çeşitli uyarı, işaret ve semboller eklenerek çeşitlendirilebilen çalışmalardır. Gün geçtikçe daha da yaygınlaşan ve güvenlik sağlamak, dikkat çekmek veya güzel bir görünüm kazandırılmak istenen her yerde alanı renklendirmek için asfalt boyası uygulanabilmektedir.

Uygulanmak istenen alanlarda renkli ve desenli asfalt çalışmaları, uzman mühendisler tarafından gerekli değerlendirmeler yapılıp projelendirilerek, en uygun biçimde uygulandığında yüksek performans sağlanabilmektedir.

Prıntasphalt' In Sektördeki Ayrıcalıkları

Printasphalt, İstanbul Ataşehir'de bulunan merkezinde Türkiye'nin her yerinde gerçekleştirdiği çalışmalarda, alanında uzman mühendisler ile çalışarak, olabilecek en yüksek titizlik ve kalite anlayışıyla, uygulama yapılacak alan ile ilgili tüm değerlendirmelerin yapıldığı, müşterilerine en uygun önerilerin sunulduğu ve müşteri memnuniyetinin her zaman ön planda tutulduğu, kaliteli çalışmalar vaat etmektedir.

Sektörün en büyük makine parkına sahip olan Printasphalt, 20 yılı aşkın bir zamandan beri asfalt sektörüne hizmet vermektedir. Renkli asfalt, desenli asfalt veya asfalt boyası konusunda 100' den farklı dizayn seçeneği sunan firma, müşterilerinin renklendirmek istediği tüm açık alanlarda, asfalt uygulamalarında yüksek performans, deneyimli kadro ve yüksek kalite anlayışıyla ayrıcalıklar sunmaktadır.

Pazartesi'den Cumartesi'ye 09.00-18.00 saatleri arasında çalışan ve müşteri desteği sağlayan Printasphalt ile iletişim kurmak ve ayrıcalıklarından yararlanmak için lütfen https://printasphalt.com/ sitesini ziyaret ediniz.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi