İnşaat Sektöründe Tek

İnşaat sektöründe yer alan sahin restorasyon iç mimarlık ve restorasyon alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat Sektöründe Tek
İnşaat Sektöründe Tek Atatürk Haber
Bu içerik 339 kez okundu.

İnşaat sektöründe yer alan sahin restorasyon iç mimarlık ve restorasyon alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışma prensibini deneyimli ve eğitimli personelleri ve kaliteli malzeme üzerine kuran firma imar barışı konusunda da çalışmalara imza atmaktadır.

Sahinrestorasyondaki Hizmetler

Tarihi binaların restorasyonunda proje ve uygulama aşamaları ile zamanında iş teslimi sağlayan firma afet riskleri sebebine bağlı ruhsatsız binaların ruhsatlandırma işlemlerine yönelik imar affı kapsamında da hizmet vermektedir. Ayrıca iç mimaride proje ve uygulamaları modern ya da klasik tarzda teknoloji destekli tasarımlar olarak hazırlamakta ve anahtar teslimi müşterilerine sunmaktadır. Anahtar teslimi projelerde mutfak, banyo ve mobilya uygulamalarını iç mimari olarak yapmaktadır. Bu çalışmaların dışında Sağlık Bakanlığına yönelik klinik ortamları da hazırlayan firma ile iletişim internet üzerinden sağlanmaktadır.

Yapı kayıt işlemlerinin tamamında bilgilendirme yada hizmet almaya yönelik uzman ekibi bulunan firma yasal prosedürler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Amaç ve hizmetlere yönelik görsellerin yer aldığı firmanın sitesinde iletişim bilgilerini de bulmak mümkündür. Şirketin ofisi Mecidiyeköy Mahallesi Elbir İş Merkezi No 2/25 Şişli İstanbul'da bulunmaktadır.

http://www.sahinrestorasyon.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi