İnşaat Sektöründe Tek

İnşaat sektöründe yer alan sahin restorasyon iç mimarlık ve restorasyon alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir.

İnşaat Sektöründe Tek
İnşaat Sektöründe Tek Bazkriz
Bu içerik 206 kez okundu.

İnşaat sektöründe yer alan sahin restorasyon iç mimarlık ve restorasyon alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Çalışma prensibini deneyimli ve eğitimli personelleri ve kaliteli malzeme üzerine kuran firma imar barışı konusunda da çalışmalara imza atmaktadır.

Sahinrestorasyondaki Hizmetler

Tarihi binaların restorasyonunda proje ve uygulama aşamaları ile zamanında iş teslimi sağlayan firma afet riskleri sebebine bağlı ruhsatsız binaların ruhsatlandırma işlemlerine yönelik imar affı kapsamında da hizmet vermektedir. Ayrıca iç mimaride proje ve uygulamaları modern ya da klasik tarzda teknoloji destekli tasarımlar olarak hazırlamakta ve anahtar teslimi müşterilerine sunmaktadır. Anahtar teslimi projelerde mutfak, banyo ve mobilya uygulamalarını iç mimari olarak yapmaktadır. Bu çalışmaların dışında Sağlık Bakanlığına yönelik klinik ortamları da hazırlayan firma ile iletişim internet üzerinden sağlanmaktadır.

Yapı kayıt işlemlerinin tamamında bilgilendirme yada hizmet almaya yönelik uzman ekibi bulunan firma yasal prosedürler ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Amaç ve hizmetlere yönelik görsellerin yer aldığı firmanın sitesinde iletişim bilgilerini de bulmak mümkündür. Şirketin ofisi Mecidiyeköy Mahallesi Elbir İş Merkezi No 2/25 Şişli İstanbul'da bulunmaktadır.

http://www.sahinrestorasyon.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Fateh Mobin' kısa menzilli balistik füze
'Fateh Mobin' kısa menzilli balistik füze
Türk lirasının değer kaybı avrupaya tehlikeli geliyor
Türk lirasının değer kaybı avrupaya tehlikeli geliyor