Kalça Estetiği (Brezilya Poposu) Fiyatlar – 2018

Kalça Estetiği (Brezilya Poposu) Fiyatlar – 2018
Kalça Estetiği (Brezilya Poposu) Fiyatlar – 2018 Atatürk Haber
Bu içerik 424 kez okundu.

Son dönemde kadınların gözde estetik ameliyatlarından birisi haline gelen brezilya poposu (bbl), kalça bölgesinden memnun olmayan kadınlar için adeta yeniden varoluş anlamına geliyor. Kullanılan özel teknik sayesinde kalça bölgesine dolgu işlemi yapılarak bölgenin daha diri, kalkık ve dolgun olması sağlanıyor. Üstelik bu işlemle birlikte çok daha yuvarlak (Brezilya tipi) bir popo görünümü elde ediliyor. Hal böyle olunca da Jean giymek, etek giymek, kadınları çok daha şık gösteriyor. İyi ama herkesin konuştuğu bu kalça büyütme ameliyatı fiyatları ne durumda? Bu haberimizde sizler için en güncel fiyat araştırmasını yaptık ve detaylı bir rehber hazırladık. Hazırsanız sözü daha fazla uzatmadan biran önce başlayalım.

 

Kalça Dikleştirme Fiyatları - 2018

 

Ülkemizde bu ameliyatı yapan birçok yer bulunuyor. Öncelikle listemize geçmeden önce Sağlık Bakanlığı’na kayıtlı ve gerekli izinleri alınmış merkezleri incelediğimizi belirtelim. Listemizde kayıtsız ve faturasız işlem yapan, olayı sadece ticari bir gelir olarak gören işletmeler/kişilere yer vermediğimizi altını çizerek vurgulayalım.

 

Biz bu rehberi hazırlarken İstanbul’da hizmet veren merkezleri ele aldık. İnternetteki yorumlar (ekşi sözlük, kadınlarkulübü, instagram, twitter, facebook) ve kurumların web siteleri üzerinden bir memnuniyet yüzdesi hazırladık. Yani fiyat aralıklarıyla birlikte memnuniyet oranlarını da görebileceğiniz güncel bir rehber ile karşınızdayız. Bize her türlü soru, görüş ve öneriniz için iletişim sayfamız üzerinden ulaşabileceğinizi unutmayın.

 

 

Kalça Büyütme Ameliyatı Fiyatları – 2018

 

1-) İsveç Klinik (Puan: 9.6)

 

Son dönemde ünlü isimlerin tercih ettiği estetik merkezi olmasıyla dikkatleri çeken İsveç Klinik’le ilgili internetteki yorumların %90 oranında olumlu olduğunu belirterek başlayalım. Birçok şarkıcı ve oyuncunun burada çeşitli estetikler yaptırdığı biliniyor. Merkezin son teknoloji cihazlarla donatıldığını ve hekim kadrosunun alanında tecrübeli uzmanlardan oluştuğunu belirtmemize gerek bile yok. İsveç Klinik’in kadrosundaki isimler Stockholm’de özel eğitimden geçerek İsveç tekniği ile estetik uyguluyorlar. Merkezi diğer yerlerden ayıran en önemli şey bu. Yani uygulanan özel estetik tekniği. Fakat randevu almanın zor olduğunu belirtelim. İnternette randevu almaktan şikayetçi olan birçok kişi gördük. Ağırlıklı olarak yurt dışından gelenlere hizmet veren bir merkez olduğu için istediğiniz tarihe yer bulabilmeniz biraz zor diyebiliriz.

 

2-) Esteworld(Puan: 8.5)

 

Yenilenen pazarlama ekibiyle ciddi bir reklam bütçesi ayıran Esteworld, son dönemlerde adeta ben de buradayım dercesine her yerde karşımıza çıkıyor. İnternetteki olumlu yorum oranı %82 olsa da kurumsal imajlarından dolayı bizden 8,5 puan almaya hak kazandılar. İçerde yenilenme çalışmalarının yapıldığını biliyoruz. Eski kadrodaki yüksek hasta şikayetlerine neden olan doktorlar ile yolların birer birer ayrıldığı duyumlarını alıyoruz. Yeni ekibe bir şans tanımak gerektiğini düşünüyoruz. Tek eksik yanı fiyatların piyasanın üzerinde olması. Yenilenme rüzgarıyla birlikte fiyat politikalarını da gözden geçirirlerse çok daha iddialı olabilirler. (Buradan 19.500 tl gibi ciddi bir rakam ödeyerek çıkan hasta olduğunu biliyoruz.)

 

3-) Avrupamed (Puan: 7.6)

 

İnternette biraz araştırma yaptıysanız Avrupamed’i bu listede görünce şaşkınlık duyacağınızı biliyoruz. Hakkında birçok şikayet bulunan Avrupamed özellikle brezilya poposu konusunda büyük hüsran yaratan yerlerden birisi. Çoğu kişi dolgu işlemi uygulanan popoların birkaç yıl içerisinde eskisinden daha kötü bir görünüme kavuştuğundan şikayetçi. Aslında bu durum biraz da başkalarını örnek alarak estetik yaptıran kişilerden kaynaklanıyor. Sonuçta estetik yaptırırken kendi bedeninizi iyi tanımalı ve sınırlarınızı bilmelisiniz. Avrupamed %70 gibi düşük sayılabilecek bir memnuniyet oranına sahip olmasına rağmen nasıl oldu da bu listede yer alabildi diye düşünüyorsunuz. Çünkü kurum, kötü imajını değiştirebilmek için fiyatlarında %10 indirime gittiğini duyurdu. Dar bütçeli kişiler için hala bir alternatif olarak köşede durabilir.

 

4-) Miaplast (Puan: 7.5)

 

Son günlerde yaptığı kampanyalar ile dikkatleri üzerine çeken Miaplast listemizin son sırasında yer alıyor. İnternette bu kuruma giden insanların oldukça az olduğunu gördük. Yapılan yorumların birçoğu merkezle ilgili merak edilen sorulardan oluşuyor. Hal böyle olunca memnuniyet yüzdesini çıkartmayı çok sağlıklı bulmadık çünkü burada estetik popo yaptırıp yorum yazan insan sayısı oldukça az. Bunun yerine Miaplast’ın doktor kadrosunu inceledik. Linkedin üzerinden doktorların profillerine ulaşmaya çalıştık. Bütün kadroyu göremesek bile ağırlıklı olarak tecrübesiz doktorların (yeni mezunların) çalıştığını söyleyebiliriz. Yine de bir alternatif olarak yaptıkları kampanyalarla listemizde yer verdik.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi