Periyodik Bakım ve Teknik Kontrol İşlemleri

Firmaların periyodik bakımlarının ve teknik kontrollerinin yapılması için çalışan Turins firması muayene hizmetleri de vermektedir.

Periyodik Bakım ve Teknik Kontrol İşlemleri
Periyodik Bakım ve Teknik Kontrol İşlemleri Atatürk Haber
Bu içerik 245 kez okundu.

Firmaların periyodik bakımlarının ve teknik kontrollerinin yapılması için çalışan Turins firması muayene hizmetleri de vermektedir. Periyodik muayene işlemlerinde kaldırma ve iletme ekipmanları, basınçlı kaplar ve tesisatlar, elektriksel ölçümler ve tesisatlar, makine ve tezgah muayenesi ve asansör periyodik muayenesi konusunda hizmet veren Turins şirketine erişim sağlayabilmek ve bu hizmetleri satın alabilmek için turins.com.tr adresi ziyaret edilerek iletişim bilgileri üzerinden firma ile bağlantı kurulabilir.

Turins Hizmetleri

Turins şirketinin vermiş olduğu muayene hizmetlerinin yanı sıra periyodik kontrol ve belgelendirme hizmetleri de bulunmaktadır. Test ve ölçümlerde LVD testleri, EMC testleri ve diğer testler grubuna giren kontrolleri yapan firma belgelendirme işlemlerinde ise ürün belgelendirme, sistem belgelendirme, diğer belgeler ve üçüncü taraf belgelendirmeleri olmak üzere farklı alanlarda hizmet verir. Uzman bir şirket olarak çeşitli deneyimlere sahip olan firma sektör içerisinde öncü konumda yer almaktadır. A tipi muayene kuruluşu olarak güvenilir ve kaliteli bir şekilde müşterilerine kontrol hizmeti vermektedir.

https://www.turins.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi