Cep Telefonu ve Sabit Telefon Numara Sorgulama

Gelen aramaların kime ait olduğunu saptamak için numara sorgulama hizmetinden faydalanılabilmektedir.

Cep Telefonu ve Sabit Telefon Numara Sorgulama
Cep Telefonu ve Sabit Telefon Numara Sorgulama Atatürk Haber
Bu içerik 410 kez okundu.

Gelen aramaların kime ait olduğunu saptamak için numara sorgulama hizmetinden faydalanılabilmektedir. Numara sorgulama hizmeti veren nosorgulama.net sitesini kullanarak, isimden ya da numaradan sorgulama işlemi yapmak mümkün olmaktadır. Site cep telefonu bilinmeyen numaralar yanı sıra sabit numaraların sorgulama işlemlerinin gerçekleştirilmesine de imkân sağlamaktadır.

Numaradan isim ve isimden numara sorgulama işlemleri

Site üzerinden numara sorgulama işlemi isimden ya da numaradan olmak üzere iki şekilde yapılmaktadır. İsimden numara sorgulama işlemi gerçekleştirebilmek için sitede bulunan sorgulama bölümüne isim, soyad ve şehir bilgilerinin girilerek arama yapılması gerekmektedir. Bu bilgilerin girilmesi sonrası site, tüm operatörlerin veritabanında arama yaparak, sonucu kullanıcıya mesaj olarak iletmektedir.

Sitenin verdiği diğer hizmetler arasında yer alan numaradan isim sorgulama işlemi için sorgulama yapılacak numaranın arama bölümüne girilmesi yeterli olmaktadır. Numaranın girilmesi sonrasında sistem tüm operatörler üzerinden arama yaparak, numaradan isim sorgulama ile alakalı bilgiyi kısa mesaj olarak sorgulama yapan kişilere iletmektedir. Tüm operatörler üzerinden numaradan isim ve isimden numara sorgulama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

http://www.nosorgulama.net/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi