Haberin Yeni Adresi

Yerel bölgelerdeki günlük gelişmeleri takip etmek için bazı yerel gazeteler vardır. Bu gazetelere son dönemlerde internet gazeteleri de eklendi.

Haberin Yeni Adresi
Haberin Yeni Adresi Atatürk Haber
Bu içerik 229 kez okundu.

Yerel bölgelerdeki günlük gelişmeleri takip etmek için bazı yerel gazeteler vardır. Bu gazetelere son dönemlerde internet gazeteleri de eklendi. Bu gazetelerden bir tanesi de Bursa ili Kestel ilçesi yerel gazetesi olan Kestel haber internet gazetesi. Gazeteye ulaşmak için kestelhaber.com sitesine girmek yeterli oluyor. Gazete içerik olarak çok ayrıntılı konulara değiniyor. Ekonomi, belediye, sağlık, spor ve okul gibi tüm haberler veriliyor. Kestel ilçesinin tarihi geçmişi, gezilecek yerleri, belediye tarafından yapılan yenilikler, ilçe halkının sorunları, ilçe halkının belediye çalışmalarından memnun olup olmadığı gibi tüm haberler veriliyor.

Ayrıntılı Haberler

Yerel internet gazetesine kestel haber farklı bir yönden de bakıyor. Okullarda yapılan sergiler, ilçe içinde yapılan açılışlar, yeni yapılacak olan binalar ve parklar gibi konulardan bahseden gazete, spor haberleri konusunda da haberler veriyor. Bölgeye yabancı olan kişiler için bölgedeki önemli alanlarla ilgili bilgileri paylaşarak, gezilecek ve görülecek yerler ile ilgili ayrıntıları anlatıyor. Gazete aynı zamanda sergi, bölgedeki devlet büyüklerinin katıldıkları açılışlar ve gündemdeki gelişmeleri resimli haberleri ile yayınlıyor.

http://kestelhaber.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi