En Popüler Gitar Akorları

Gitar kursu öğrencileri kursa başlar başlamaz en hit parçaları çalmak isterler. Gitar öğretmenleri ise seviye seviye bu parçaları öğrencilerine öğretmek isterler.

En Popüler Gitar Akorları
En Popüler Gitar Akorları Bazkriz
Bu içerik 186 kez okundu.

Gitar kursu öğrencileri kursa başlar başlamaz en hit parçaları çalmak isterler. Gitar öğretmenleri ise seviye seviye bu parçaları öğrencilerine öğretmek isterler. Notaların birleşmesi sonucu oluşturulan akor gitar öğretmenleri tarafından ilerleyen zamanlarda öğrencilerine öğretilecektir.

Son günlerde internet ortamında kurulmuş olan yump.biz internet sitesinde en popüler ve sevilen sanatçıların seslendirdiği gitar akorları veriliyor. Bu site üzerinden eski, yeni, hit ve güncel parça akorlarını kendi telefon veya bilgisayarınızdaki dosyanıza dahil edebilme imkanı var. Aynı zamanda bu site içinde kendi oluşturduğunuz akorları da ekleyebilirsiniz. 100 yüz orjinal olan akorları repertuarınıza eklemek için yump.biz adresini mutlaka inceleyiniz.

Ücretsiz Üyelik

Özellikle gitar çalmaya yeni başlayanlar için ve gitar kursuna giden öğrencilere çok yararı dokunacak olan bu site, ücretsiz üyelik ile notalarla dolu bir çok kağıttan sizleri kurtaracak. Beğendiğiniz ve kendinizde de olmasını istediğiniz akorları bilgisayar yada cep telefonunuza ekleyerek nota kağıtlarını yanınızda taşımak zorunda kalmazsınız. Site ücretsiz bir şekilde üye olarak, beğendiğiniz parçaları repertuarınıza istediğiniz tonda kaydedebilirsiniz.

https://yump.biz/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
'Fateh Mobin' kısa menzilli balistik füze
'Fateh Mobin' kısa menzilli balistik füze
Türk lirasının değer kaybı avrupaya tehlikeli geliyor
Türk lirasının değer kaybı avrupaya tehlikeli geliyor