Firmanızın Reklam Yüzü Metal Etiketler

Reklamcılık sektöründe hizmet vermeye çalışan birçok firmadan birisiyiz. Sektörde uzun yıllar bilgi ve tecrübeye sahibiz ve metal etiket olarak belirli bir saygınlık kazanmışızdır.

Firmanızın Reklam Yüzü Metal Etiketler
Firmanızın Reklam Yüzü Metal Etiketler Atatürk Haber
Bu içerik 234 kez okundu.

Reklamcılık sektöründe hizmet vermeye çalışan birçok firmadan birisiyiz. Sektörde uzun yıllar bilgi ve tecrübeye sahibiz ve metal etiket olarak belirli bir saygınlık kazanmışızdır. Hizmetlerimiz olarak, metal etiket, alüminyum etiket, serigrafi, baskes etiket, lazer, dijital baskı alanlarında hizmetlerimiz bulunmaktadır. Tüm hizmetlerimizde kaliteye özen göstermekte, müşterilere güven vererek, iş disiplinimizi ve iş kalitemizi yükseltmeyi amaçlamaktayız. Hizmetlerimizi metal-etiket.net internet adresimizden takip edebilirsiniz. Reklam şirketi olarak 7 göl reklam olarak 1990 yılında kuruldu ve kurucusu Ergin ŞALLI tarafından sahip olduğu tecrübe ve bilgiye dayalı olarak uzman ekip kadrosuyla sektördeki kazandığı saygınlıkla devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Her sektörde hizmet veren şirketlerin metal etiket ihtiyaçları mutlaka bulunmaktadır. Şirketimiz kuruluş politikası çerçevesinde müşterilerine kaliteli hizmeti en kısa sürede götürebilmek için çalışmakta ve müşterinin taleplerini anında yerine getirmektedir. Yaptığımız ürünler olarak, ham alüminyum üzerine serigrafi baskı, eloksalli Alüminyum üzerine baskı, mat mikron alüminyuma micro baskı, parlak micron baskı, fırınlanmış etiket, elektrostatik boyalı zemin üzerine baskı gibi çeşitli çalışmalarımız vardır.

https://metal-etiket.net/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi