Avukat Zeki Demir Ile Çözüm

Hukuksal danışmanlık ve avukatlık hizmeti konusunda ihtiyacı olan kişiler için Avukat Zeki Demir oldukça uygun bir seçenek olacaktır.

 Avukat Zeki Demir Ile Çözüm
 Avukat Zeki Demir Ile Çözüm vadi
Bu içerik 211 kez okundu.

Hukuksal danışmanlık ve avukatlık hizmeti konusunda ihtiyacı olan kişiler için Avukat Zeki Demir oldukça uygun bir seçenek olacaktır. Avukat Zeki Demir birçok alanda hukuksal çalışması olan 20 yıllık avukattır. Uzmanlık alanı Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku ve İş Hukuku’dur. Ancak bu hukuk alanları dışında da çalışmaları bulunuyor. İcra Hukuku, Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, İdare Hukuku, İcra İflas Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku gibi birçok alanda da çalışması bulunan bir avukattır. Uluslararası Hukuk konusunda birçok çalışması ve çeşitli yayınları bulunuyor.

Avukat Zeki Demir Kimdir?

Hukuk alanında ileri gelen bürolardan biri olan Demir Hukuk Bürosunun kurucusudur. En önemli hukuk fakültelerinden olan Marmara Hukuk Fakültesi 1999 senesinde mezun olmuştur. Avukat Zeki Demir İstanbul Barosu’nda kayıtlı şekilde çalışıyor. Bürosunda işinde deneyimli hukukçular ile akademisyenler bulunuyor. Özellikle İş Hukuku kapsamında işçilerin hakları ve iş kazaları konusunda çeşitli çalışmalar yapıyor. Ticaret sorunlarına dikkat çekiyor ve çözüm oluşturuyor. Duyarlı ve profesyonel bir hukukçu olarak çalışıyor.

 

inkedin https://www.linkedin.com/in/zeki-demir-a13036b7

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi