Türkiye’nin nabzı Yenikapıhaber.com'da Atıyor

Tüm Türkiye 15 Temmuz 2016 tarihinde sağcı,solcu,muhafazakar, milliyetçi, atatürkçü, Türk, Kürt, Laz, Çerkez demeden bir oldu.

Türkiye’nin nabzı Yenikapıhaber.com'da  Atıyor
Türkiye’nin nabzı Yenikapıhaber.com'da  Atıyor vadi
Bu içerik 186 kez okundu.


Hain bir darbe girişimini tüm Türkiye halkı Büyük bedeller ödeyerek önledi. O gece 300’e yakın insanımız şehit oldu. Türkiye’ye oynanan oyunlar o günden sonra da devam etti. Küresel güçler Türkiye’yi ekonomik olarak kuşatmaya alarak Türk halkının azim ve kararlığını sınamaya devam ediyor. Türkiye’nin önde gelen siyasi partilerinin AK Parti, CHP ve MHP bir araya gelerek Yenikapı’da sergilediği duruş, birlik olduğumuzun en önemli göstergelerinden biriydi. Bugün de “Yenikapı Ruhu” aynı çoşkuyla devam ediyor.
AK Parti ve MHP “Cumhur İttifakı” ile “Yenikapı Ruhu”nun devam ettiğini tüm dünyaya göstermiş oldu. 2017 yılının Ocak ayında faaliyete geçen yenikapıhaber.com Türkiye halkının sesini duyurmaya,dürüst,objektif habercilik anlayışıyla yoluna devam ediyor.
Haberlerinde dürüstlük ve tarafsızlık ilkesiyle birlikte milli bir duruş sergileyen yenikapıhaber, okuyucularına en hızlı, en doğru, son dakika ve önemli haberler hakkında bilgilendiriyor.
Zahide Ceylan’ın önderliğinde yayın hayatına başladığı günden beri yenilerek güçlenen  Yenikapıhaber,  güçlü ekibiyle birlikte çalışmalarını kararlılıkla devam ettiriyor.


https://yenikapihaber.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi