Elektronik Uydu Sistemleri

Merkezi uydu sistemleri ile birçok yayında olan uydu kanalını tek bir listede toplamak mümkün. Bu listeye taşınabilir cihazlardan ya da monitör ekranından takip etmek mümkün.

Elektronik Uydu Sistemleri
Elektronik Uydu Sistemleri Atatürk Haber
Bu içerik 204 kez okundu.

Merkezi uydu sistemleri ile birçok yayında olan uydu kanalını tek bir listede toplamak mümkün. Bu listeye taşınabilir cihazlardan ya da monitör ekranından takip etmek mümkün. Elektronik uydu ve kamera tesisatları sayesinde istenilen yaşam alanına kurulan bu genel alıcılar ile istenilen görüntü ve ses içerikleri takip edilebiliyor.

 

Ufel.com.tr iletişim adreslerinden kamera, ses, görüntü ve uydu tesisatları için daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Uydu hizmetlerinin geniş bant dağıtıcıları üzerinden yapılması ile kişiler istedikleri mekandan bağlantı kurabilirler. Elektronik kurulum cihazları ile büyük AVM, iş yerleri ve konut takibi içinde hizmetler veriliyor.

Uydu Sistem Hizmetleri

CCTV kamera sistemi uydudan bağlantı alınarak internet aracılığıyla istenilen görüntünün yakalanmasını sağlar. Aynı zamanda bu sistem ile TV ve radyo kanallarına ait olan frekansların otomatik tarama işlemi gerçekleştirilir. RF dağıtıcısı ile standart kanalların listesi oluşturulur.

SMATV sistemi ile herhangi bir ara yüze ihtiyaç duyulmadan TV ekranına ya da monitöre yayın verilebilir. Uydu platformlarının birçoğuna hakim olan ve headend ile uydu kanalları izlenebilir.

https://www.ufel.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi