Hava Araçları Bakımı ve Kiralama

Sektörün en köklü isimlerinden biri olan ve 15 yıllık bir deneyime sahip olan firma, hava araçları konusunda çok yönlü hizmetler sunuyor.

Hava Araçları Bakımı ve Kiralama
Hava Araçları Bakımı ve Kiralama Atatürk Haber
Bu içerik 234 kez okundu.

Sektörün en köklü isimlerinden biri olan ve 15 yıllık bir deneyime sahip olan firma, hava araçları konusunda çok yönlü hizmetler sunuyor. Özel uçak kiralama hizmetlerinden hava ambulansı hizmetlerine, hava araçlarının bakım, takip ve onarım işlemlerinden satış işlemlerine kadar birçok yönde hizmetleri bulunuyor. Uçak kiralama hususunda modern bir çizgide bulunan firma, profesyonel bir kadroya sahiptir. Müşteri memnuniyeti üst düzeyde tutuluyor ve isteyenlere helikopter kiralama hizmeti de sunuluyor. Hava araçlarına ait yedek parça, helikopter bakımları gibi konularda dünya çapında iş ortakları bulunan bir firmadır.

Verilen Hizmetler

Firmanın asıl alanını hava araçlarını kiralama ve bakımları oluşturuyor. Jet kiralama, hava ambulansı, kargo işlemleri ve helikopter kiralama gibi hizmetlerin yanı sıra, hava araçlarına yönelik danışmanlık hizmetleri de bulunuyor. Hava araçlarına ilişkin mevzuat eğitimleri, yeterli bilgisi olmayanlar için oldukça verimli oluyor. Firmanın, Ankara, İzmir ve İstanbul gibi büyük şehirlerdeki havaalanlarında çeşitli iş ortakları bulunuyor. Havaalanlarına iniş yapan, jet, helikopter ve özel uçakların tüm bakım ve parça değişimleri yapılıyor.

https://mira-aviation.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi