Türk Hava Yolları Bilet İşlemleri İçin Çevrilmesi Gereken Numara

Uçak yolculukları pek çok zaman aylar öncesinden planlanır. Bununla birlikte planlanan yolculuklarda zaman zaman değişiklik yapılması da icap edebilir.

Türk Hava Yolları Bilet İşlemleri İçin Çevrilmesi Gereken Numara
Türk Hava Yolları Bilet İşlemleri İçin Çevrilmesi Gereken Numara Atatürk Haber
Bu içerik 271 kez okundu.

Türk Hava Yolları Bilet Erteleme Hattı : (0850) 840 48 05

Uçak yolculukları pek çok zaman aylar öncesinden planlanır. Bununla birlikte planlanan yolculuklarda zaman zaman değişiklik yapılması da icap edebilir. Ancak hangi numaradan bu değişikliğin yapılabileceği pek çok kişi tarafından merak edilir. Türk hava yolları bilet değişikliği (0850) 840 48 05 numaralı telefonun aranması ile yapılmaktadır. Buna ek olarak biletlerini Anadolujet firmasından satın almış olan gezginler de aynı numarayı çevirmek suretiyle bu işlemlerini icra edebilirler. THY bilet erteleme de tıpkı değişiklik gibi aynı hattan gerçekleştirilir.

Promosyon Biletler İçin Ne Yapılabilir?

Bu hat üzerinden gerçekleştirilmesi mümkün olan işlemlerin promosyon biletler için söz konusu olmayacağı da her zaman için bilinmelidir. Ne de olsa promosyon biletler hava yolu firmaları tarafından esnek ya da yarı esnek olarak satılmaz, ayrı bir statüleri vardır. Hal böyle olunca da promosyon bilet satın almak isteyen gezginlerin bu durumu her zaman için göz önünde bulundurmaları icap eder. Zira thy bilet değiştirme hizmeti sunmayacaktır.

https://www.bilettelefon.com/2018/03/19/turk-hava-yollari-bilet-degisikligi-nasil-yapilir/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi