Okul Öncesi Eğitimde Öncü Kurum

2003 yılından beri okul öncesi eğitimi konusunda 3 okul ile hizmet vermeye devam ediyor. Çankaya kreş içerisinde uzman psikologlar, sorumlu müdürler ve uzman eğitimciler ile çocukların okul öncesi alışkanlıklarını edinmelerine katkı sağlanıyor.

Okul Öncesi Eğitimde Öncü Kurum
Okul Öncesi Eğitimde Öncü Kurum Atatürk Haber
Bu içerik 278 kez okundu.

2003 yılından beri okul öncesi eğitimi konusunda 3 okul ile hizmet vermeye devam ediyor. Çankaya kreş içerisinde uzman psikologlar, sorumlu müdürler ve uzman eğitimciler ile çocukların okul öncesi alışkanlıklarını edinmelerine katkı sağlanıyor. Çayyolu kreş kapsamında, 3 ve 6 yaş arası çocuklara hizmet vererek, ilkokul eğitimlerine başlamadan önce, çocukların ihtiyaçları olan tüm bilgilere ve eğitimlere ağırlık verilmesi sağlanıyor.

Misyon ve Vizyon

Ankara anaokulu her çocuğu ayrı bir birey olarak kabul ederek, farklı özelliklere sahip çocukları ayrı ayrı değerlendirerek eğitimlere tabi tutar. Çoklu zeka programları sayesinde, çocukların gelişimlerine katkı sağlanarak, özgüveni yüksek, üretici, özgür düşünen ve öğrenmekten zevk alan bireyler haline gelmesi amaçlanıyor.

Beyin jimnastiği, duyularımı geliştiriyorum, mutfak becerileri, matematik ve dikkat, sanatsal beceriler ve tasarım, çizim ve düşle çiz etkinlikleri ile temel beceri ve deneyimlerin artırılması sağlanıyor. Hafta içi 08:00 ile 18:00 saatleri arasında devam eden eğitim programları; eğitici oyunlar, atölye çalışmaları ve kaliteli bir eğitim prensibine dayalı şekilde gerçekleştiriliyor.

http://www.cilginokuloncesi.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi