Yıldızname

Yıldızname
Yıldızname Tufan
Bu içerik 204 kez okundu.

 

Güvenilir ve işinin ehli medyumlar her zaman aranan medyumlardır, bu meslek sahte medyumlar tarafından sömürülen bir meslek olduğundan hakiki medyum gerçek medyum hoca bulmak zordur. İnsanlar büyük umutlarla vefk yazdırmak ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşmak isterler. İnsanların manevi alandaki bu sorunlarını çözmek için gerçek medyumların gerçek vefkleri işe yarar. Bu nedenle gerçek ve güvenilir medyum bulmak siz değerli okurların sorumluluğundadır. Biz de bu makalemizde güvenilir medyumlar başlığı altında; 30 yılı aşmış bir süredir vekf alanında uzmanlaşan ülkemizin en güvenilir medyumu  olan medyum hoca dan bahsetmek istedik.

 

 Medyumlardan beklenti içinde olan binlerce insanın yine binlerce farklı sorunu çözüm beklemektedir. Vefkler bu sorunların çözümü için çok yararlı olabilmektedir. Kuranda var olan baştan sona tüm ayetlerin bir çok soruna çare olarak kullanılması vefkler haline getirilmesi ve insanlara şifa olarak verilmesi çok eski tarihlere dayanır. Bu gizli ilim ve öğretiler çerçevesinde; belli bir kitlenin bilgi tekelindedir. Ancak biz gerçek ve güvenilir medyum hoca lardan bahsediyoruz.   Hiçbir havas kitabını açmamış ve bu alanda kendini yetiştirmemiş bir insan medyum olamaz.

 

 Hoca olmak da medyum olmakla aynı şey değildir. Neticede vefk ilmi ve ebcet hesabı astroloji ilmi havas ilmi gibi gizli ilimlere vakıf olmayan insanlar medyum olamazlar. Binlerce farklı insanın binlerce farklı istek ve taleplerini karşılayacak ve nokta atışı yapacak gerçek ve işe yarar bir vefkhazırlamak ; sadece bu alanda çok uzun yıllar çalışan medyumlar hocaların işidir. Medyum hoca da bu seçkin hocalardan biri olarak siz değerli kardeşlerimize vefk hizmeti vermeye devam etmekte ve bir çok sorunun çözümüne katkıda bulunmaktadır.

Kaynak: http://www.medyumhaluk.com/

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi