Mimari Tasarımda Lider Firma

Firma, bünyesindeki deneyimli mimarlardan oluşan kadrosu ile ihtiyaç duyulabilecek her türlü mimari çizim ve tasarıyı, en iyi kalitede ve uygun fiyatlara, talep edilen zamandan da önce teslim ediyor.

Mimari Tasarımda Lider Firma
Mimari Tasarımda Lider Firma Atatürk Haber
Bu içerik 155 kez okundu.

Firma, bünyesindeki deneyimli mimarlardan oluşan kadrosu ile ihtiyaç duyulabilecek her türlü mimari çizim ve tasarıyı, en iyi kalitede ve uygun fiyatlara, talep edilen zamandan da önce teslim ediyor. Firmanın mimar kadrosunun hazırladığı tasarı ve çizimler, uygulama bölümünde bulunan inşaat mühendislerinden oluşan birime teslim edilmesinden sonra projenin uygulanabilirliği de kontrol edilerek, onayı müteakip projeler tamamlanıyor. Firma özellikle ruhsat için gerekli olan hastane, okul ve eczane ölçümü yaptıktan sonra, yasalara uygun olarak rölöve çizimlerini de yapıyor.

Firma, ayrıca iş yerlerinde sıklıkla ihtiyaç duyulan restorasyon işlemleri için gerekli olan rölöve projelerinin esasını oluşturan ve binadaki bütün kesitlerin detaylı ölçümleri ile gerçekleşen, ölçü krokisi hizmetini, profesyonel fotoğrafının çekilmesi de dahil olmak üzere, kaliteli ve çok detaylı olarak sağlıyor.

Firmanın Hizmetleri

Firma, mimari tasarım kapsamında; kentsel dönüşüm, mimari dekorasyon, 3D modelleme, her çeşit rölöve (hastane, dershane, iç mekan, iş güvenliği ve çalışma ruhsatı gibi) ve alüminyum cephe kaplamaları ile ilgili, planlama, projelendirme, danışmanlık ve proje yönetimi hizmetleri veriyor.

https://www.tasarimimarlik.com.tr/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi