Bozulan Eşyalarınızı Strese Girmeden Onarımını Yaptırın.

Her bayan için mutfak eşyaları gözü gibi baktığı yardımcıdır, ani bozulma durumlarında ev hanımlarının zor anlar yaşandığı biliniyor. Sizleri Franke servis sayesinde zor durumlardan kurtaran ekibi ve çalışanları bozulan eşyalarınızı anında onarıyor.

Bozulan Eşyalarınızı Strese Girmeden Onarımını Yaptırın.
Bozulan Eşyalarınızı Strese Girmeden Onarımını Yaptırın. Atatürk Haber
Bu içerik 167 kez okundu.

Her bayan için mutfak eşyaları gözü gibi baktığı yardımcıdır, ani bozulma durumlarında ev hanımlarının zor anlar yaşandığı biliniyor. Sizleri Franke servis sayesinde zor durumlardan kurtaran ekibi ve çalışanları bozulan eşyalarınızı anında onarıyor. Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve davlumbaz gibi bir takım eşyalarınızı güvence kapsamı altında onarıyor.

Kısa Sürede Beyaz Eşyalarınız Koruma Altına Alınıyor

Müşterilerin bozulan beyaz eşyalarını telefon iletişim bilgileriyle alınarak adresinize gelen yetkili firma Franke servisi müşterilerin adresinde onarımı gideriyor. Bozulan bazı eşyalar ev içinde tamir olmayabilir. Bu durumda eşyanızı servise getiren ekip kısa süre içinde size dönüş yapıyor. Garanti kapsamı içinde olan her üründe firmaya herhangi bir ücret ödenmiyor. Ürünün garanti süresi bitmesi durumunda yetili servis ücret talebinde bulunuyor. Yıllardır müşterilerine hizmet veren İstanbul Franke servisi işinde gösterdiği başarıyı müşterisine yansıtıyor. Mutfakta pişen yemek kokularını hapis eden davlumbaz ile mutfakta oluşan doğal havayı sizlere sağlıyor. Davlumbaz bozulmasıyla ev içine dağılan kötü ve kalıcı kokulardan sizi kurtaran yetkili servis işini kolayca tamamlıyor.

https://istanbulfrankeservisi.org/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi