Eskişehir’le İlgili Haberler

Son derece özgün haberleriyle git gide popülerleşen site bundan mütevellit Eskişehir’deki haber siteleri arasında en çok tıklananı olma başarısını elde etmiştir.

Eskişehir’le İlgili Haberler
Eskişehir’le İlgili Haberler Atatürk Haber
Bu içerik 289 kez okundu.

Son yıllarda çalkantılı bir süreçten geçen Türkiye, vatandaşlarının ülkeleriyle ilgili haber alma arzusunu körüklemiştir. eskisehirhaber.com.tr, vatandaşların ülkeleriyle ilgili haber alması için kurulmuş bir haber sitesidir. Site, başta Eskişehirlilere Eskişehir haber sonra da tüm Türkiye vatandaşlarına ülkeyle ilgili haberler vermektedir. Birçok kategorisi bulunan sitenin kategorileri arasında şunlar vardır: gündem, özel, spor, magazin, eğitim, sağlık, kültür, sanat, ekonomi, asayiş, siyaset, yaşam

Son derece özgün haberleriyle git gide popülerleşen site bundan mütevellit Eskişehir’deki haber siteleri arasında en çok tıklananı olma başarısını elde etmiştir. Eskişehir’in en çok okunan haber sitesi olan EskişehirHaber Türkiye çapında en çok okunan siteler arasına girebilmek için birçok yenilik yapmaktadır.

EskişehirHaber Sayesinde Gazeteci Olmak Mümkün!

Eskisehirhaber.com.tr, hâlihazırda bulunan muhabirler dışında amatör ruhlu habercilerin de yazılarını paylaşmaktadır. Site, amatör ruhlu habercilerin yazılarını paylaşmakla kalmayıp buna ek olarak haberlerinin karşılığında prim de ödemektedir. Sitede yazılarının paylaşılmasını isteyen bireyler https://www.eskisehirhaber.com.tr/ sitesine girerek başvuru yapabilir. Amatör habercilerin yazılarıyla birlikte hem vatandaşlar olay yerinden taze haber alabilecek, hem de haberci ruhlu bireyler gazetecilik hevesini tatmin edebilecek.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi