Bahşiş Yüzünden Öldürülen Genç Müzisyen'e Ünlü İsimler Sahip Çıktı

Gaziantep'te eğitim masraflarını karşılamak için için barda çalışan İsmail Değirmenci, bahşiş yüzünden dövülerek canice öldürüldü. Bu olaya sessiz kalamayan ünlü isimler, tepkilerini sosyal medyadan gösterdi.

Bahşiş Yüzünden Öldürülen Genç Müzisyen'e Ünlü İsimler Sahip Çıktı
Bahşiş Yüzünden Öldürülen Genç Müzisyen'e Ünlü İsimler Sahip Çıktı Ekren Salim
Bu içerik 405 kez okundu.

Gaziantep'te eğitim masraflarını karşılamak için için barda çalışan İsmail Değirmenci, bahşiş yüzünden dövülerek canice öldürüldü. Bu olaya sessiz kalamayan ünlü isimler, tepkilerini sosyal medyadan gösterdi.

Gaziantep'te bir yandan konservatuvara giden bir yandan da eğitim masrafları için barda çalışan İsmail Değirmenci'yi 3 garson bahşiş yüzünden döverek öldürdü. Anne Leyla Değirmenci'nin ağıtları yürek yaktı.

MÜŞTERİLER ÜZERİNE BAHŞİŞ ATTI

Gaziantep Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuvarı son sınıf öğrencisi İsmail Değirmenci, bir yandan öğrenimini sürdürürken, bir yandan da ailesine yük olmamak için bir barda, arkadaşlarıyla birlikte müzik yapıyordu. Değirmenci, 6 Nisan gecesi sahnede davul çaldığı sırada müşteriler tarafından üzerine bahşiş atıldı.

DIŞARIYA KAÇTI AMA KURTULAMADI

Değirmenci ve arkadaşları da paraları topladı. Ancak garsonlar da bu bahşişlerden kendilerine de verilmesini isteyince, müzisyenlerle aralarında tartışma çıktı. Bunun üzerine şef garson Yusuf Başgüden ile diğer garsonlar Mehmet Akar ve Mehmet Dağ, İsmail Değirmenci'ye saldırdı. Üç garsonun elinden kurtulan Değirmenci dışarı kaçtı. Ancak peşinden koşan garsonlar caddede genci yakalayıp öldüresiye dövdü. Hastaneye kaldırılan genç kurtarılamazken, 3 garson tutuklandı.

"DELİKANLIMA NASIL KIYDINIZ?"

Sabah'tan Murat Karaman'ın haberine göre; Adana'da yaşayan 4 çocuk annesi Leyla Değirmenci, "Delikanlı oğlumdan ne istediler? Yavruma nasıl kıydınız? O geçiminin derdindeydi. Bize yük olmamak için gece iki barda çalışıyordu" diye gözyaşı döktü. Oğlunun babası öldüğü için evin geçimine de katkı sağladığını anlatan anne Değirmenci, Bir kişiye üç kişi nasıl saldırır? Hiç mi vicdan yoktu bunlarda. Adaletimizin bunlara en ağır cezayı vermesini istiyorum" dedi. Ağabeyi Behzat Değirmenci (37) ise "Kardeşim çok yetenekliydi. Sesi çok güzeldi. Rahmetli babam Ona 'Oğlum insanlara sesini duyur' diye vasiyet etmişti" diye konuştu.

ÜNLÜ İSİMLER TEPKİ GÖSTERDİ

İsmail Değirmenci'nin ölümü sonrası birçok ünlü isim sosyal medya hesabından tepkisini dile getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi