Az Maliyetle Birden Fazla Ofis

Şirket açılış işlemlerinde adres beyanı zorunlu tutuluyor. Resmi kayıtlara geçen bu adres firmanın merkezi olarak belirtiliyor.

Az Maliyetle Birden Fazla Ofis
Az Maliyetle Birden Fazla Ofis Atatürk Haber
Bu içerik 161 kez okundu.

Şirket açılış işlemlerinde adres beyanı zorunlu tutuluyor. Resmi kayıtlara geçen bu adres firmanın merkezi olarak belirtiliyor. Kiralanan ya da satın alınan ofis; kira ücreti, satın alma bedeli, elektrik, su, doğalgaz, internet faturası gibi maliyetleri de beraberinde getiriyor.

Değişen dünya düzeni, sabit bir ofis yerine birden fazla şehirde yer alan plazalarda ofis kiralama imkânı sağlıyor. Ortak ofis olarak adlandırılan bu hizmeti sağlayan firmalardan biri de ortakofis.com.

Ortakofis.com müşterilerine belirli bir kira bedeli karşılığında İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Gaziantep, Konya ve Mersin'de ofis kullanma hakkı tanıyor. 2500'ü aşkın firma ve girişimciye hizmet sağlayan Ortakofis.com, ulaşımı kolay plazalarda ofis, toplantı odası kullanımı, ücretsiz wi-fi, sekretarya hizmeti ve sınırsız ikramlar gibi ekstralar sunuyor.

Maliyetinizi Azaltın

Ortakofis.com'un sanal ofis olarak adlandırdığı hizmet sayesinde, kuruluş aşamasında yasal adres olarak şirketin sağladığı plazalardan herhangi birini şirketinizin merkez adresi olarak gösterebiliyorsunuz. Bu uygulama sayesinde birden fazla şehirde ofis imkânına sahip olmakla birlikte, kira, doğalgaz, elektrik, su faturası ve stopaj vergisi gideri ödemeden şirketinizin maliyetini düşürebiliyorsunuz.

https://www.ortakofis.com/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
13 Yaşındaki Çocuk Babasını Uyurken Öldürdü
13 Yaşındaki Çocuk Babasını Uyurken Öldürdü
Nike, Ronaldo'ya Sahip Çıkmadı
Nike, Ronaldo'ya Sahip Çıkmadı