Ankastre Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Özellikle çok sık ve uygunsuz kullanımdan dolayı beyaz eşya arızaları artıyor ve servis çağrıldığında (özellikle İstanbul'da) çok fazla bir süre bekleniyor.

Ankastre Beyaz Eşya Servisi
Ankastre Beyaz Eşya Servisi Atatürk Haber
Bu içerik 206 kez okundu.

Beyaz eşyalar, hayatın vazgeçilmez birer parçası haline geldi. Özellikle çok sık ve uygunsuz kullanımdan dolayı beyaz eşya arızaları artıyor ve servis çağrıldığında (özellikle İstanbul'da) çok fazla bir süre bekleniyor. Bekleme süresi arttıkça, evlerin yaşam standartları ve aile bireylerin moralleri olumsuz olarak etkileniyor. Servis hizmetlerine yeni bir anlayış ile yaklaşan İstanbul Gaggenau servisi, İstanbul'un her semtindeki arızalara, deneyimli personeli ile çok kısa sürede müdahale ediyor.

İstanbul'un birçok semtinde şubesi bulunan Gaggenau servis, Gaggenau marka her türlü beyaz eşyanın, kurulum, bakım ve servis hizmetlerini garantili olarak yapıyor. Firma, aynı zamanda anlaşmalı olduğu diğer ankastre beyaz eşyaların da kurulum ve servis hizmetlerini de üsleniyor.

Dünyanın en iyi ankastre ürün markalarından olan Gaggenau, ürünlerinin daha verimli ve sorunsuz kullanımı için kurulum ve bakımların mutlaka yetkili Gaggenau servisi tarafından yapılmasını öneriyor. Firma ayrıca yaptığı tüm bakım ve değiştirmelere 1 yıl ek garanti süresi de veriyor.

Firmanın Hizmetleri

Firma, ankastre ürünlerdeki acil onarım gerektiren arızaları tespit ve tamir etmeden kesinlikle cihazın başından ayrılmıyor, özellikle bulaşık makinesi ve ocakların onarımlarına daha fazla öncelik ve önem veriyor.

istanbulgaggenauservisi.org

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi