Buzdolabınızın Ömrünü Uzatın

Beyaz eşyalar arıza yaptıkları zaman doğru şekilde tamiri yapılmadığı takdirde aynı arızayı en kısa sürede tekrar verecektir.

Buzdolabınızın Ömrünü Uzatın
Buzdolabınızın Ömrünü Uzatın Atatürk Haber
Bu içerik 257 kez okundu.

Beyaz eşyalar arıza yaptıkları zaman doğru şekilde tamiri yapılmadığı takdirde aynı arızayı en kısa sürede tekrar verecektir. Buzdolabınızın markası ne olur ise olsun arıza yapması durumunda istanbulsharpservisi.org sitesi ile irtibat kurulması halinde en kısa sürede deneyimli ustalar adrese gelerek buzdolabınızı tamir edecektir. sharp servis ustaları konusunda uzman ve tecrübelidirler.

Marka Fark Eder mi?

Buzdolabı markasının ne olduğu hiç fark etmez. Hangi marka olur ise olsun sharp servisi ustaları tamir ve bakım işlemini yerine getirecektir. Arıza tamir edilecek ve buzdolabını müşteriler daha uzun süre kullanmaya devam edecektir. Servis ile 7 gün 24 saat iletişime geçilebilir. Ana sayfanın iletişim bölümünde irtibat numaraları yazılıdır. İrtibat anında en kısa zaman dilimine randevu verilerek, buzdolabı arızası çözümlenmektedir.

Randevu sisteminin amacı müşterilere verilen hizmette her hangi bir aksama olmaması içindir. Müşteri odaklı hizmet verildiği için müşterilere verilen hizmette maksimum kalite gözetilmektedir. Buzdolabı tamiri için her hangi bir yedek parça gerekli olursa yedek parça temini de yapılmaktadır.

https://istanbulsharpservisi.org/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi