Araçların Işıl Işıl Parlaması İçin Öneriler

Araçlar sürekli kullanım sonucu yıpranır. Araçların yıkanması gereklidir. Temiz bir araç oldukça dikkat çeker. Aracınızın tertemiz bir görünüme sahip olması için yıkama işleminin cilalı oto şampuanı ile yapılması gerekir.

Araçların Işıl Işıl Parlaması İçin Öneriler
Araçların Işıl Işıl Parlaması İçin Öneriler Atatürk Haber
Bu içerik 173 kez okundu.

Araçlar sürekli kullanım sonucu yıpranır. Araçların yıkanması gereklidir. Temiz bir araç oldukça dikkat çeker. Aracınızın tertemiz bir görünüme sahip olması için yıkama işleminin cilalı oto şampuanı ile yapılması gerekir. Cilalı oto şampuanı satışı yapan otokopuk.net sitesinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oto Şampuanı İle Araç Yıkama Nasıl Yapılır?

Bu işlem oldukça hızlı ve kolaydır. Yıkama işlemi için oto köpük şampuanı su ile karıştırılır. Püskürtme kabına konulan şampuan ile araca püskürtülür. Bol su ile durulandıktan sonra aracınızın eski görüntüsünden eser kalmayacaktır. Firmanın sitesinde satışı yapılan ürünün fiyatları oldukça uygundur.

Aracı oto köpük ile temizlemek aracınızı yeni bir görünüme kavuşturacaktır. Köpük şampuanı ve cilasının aracınıza hiç bir zararı yoktur. Tamamen orijinal bir üründür.

60 ölçek su içerisine 1 ölçek cilalı oto şampuanı karıştırılır. Daha sonra araç üzerine püskürtülerek fırça yardımına ihtiyaç duyulmadan durulanır. Leke eritme gücü ile tüm kirlerle baş eder. Kurumuş sinek pislikleri, böcek pislikleri, ağaçtan damlayan reçinelere karşı lekeleri eritme formülü sayesinde aracınızı çizmeden temizler ve parlatır. Aracınıza hiç bir şekilde zarar vermez.

www.otokopuk.net

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi