Gönenç Emlak ile İçiniz Rahat

Firma 24 yıllık bilgi birikimine sahip olan uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Selimiye emlak piyasasında da bilinmektedir.

Gönenç Emlak ile İçiniz Rahat
Gönenç Emlak ile İçiniz Rahat Ataturk Haber
Bu içerik 477 kez okundu.

 

Firma 24 yıllık bilgi birikimine sahip olan uzman kadrosu ile müşterilerine hizmet vermektedir. Selimiye emlak piyasasında da bilinmektedir. Firma kurucuları 1992 yılında işe başlamış olup, francheising sistemiyle Marmaris'deki ilk online emlakçılık sistemini kurmuşlardır. Bunu anonim şirkete bağlı acente olarak sunmuşlardır. Daha sonra şirket yönetimindeki değişiklikler nedeniyle şirket 1994 yılında tekrar aile şirketi olarak kurulmuştur.

Gonencemlak.com.tr Marmaris emlak konut alanında geniş portföyü ile hizmet vermektedir. Sitesinde barındırdığı 650-700 aralığındaki ilanlar ile geniş bir emlak yelpazesi sunmakta.2009 yılında sitesini 500.000 üzerinde kişi ziyaret ederken, 2010 yılında bu rakam bir milyon ziyaretçi ile güvenilirliğini ispatlamış oldu.

Marmaris satılık arsa konusunda en büyük yardımcınız yine Gönenç Emlak olacaktır. Firmanın an gayelerinden biri de danışmanlık hizmeti vermektir. Danışarak almak her zaman yanılma payını azaltacaktır.

Sitelerde dolaşırken Marmaris satılık ev bakıyorsanız ve hangisini seçeceğinizi bilmiyorsanız tek adresiniz Gönenç Emlak olmalı. Firma emlak alırken yada kiralarken deneyimli ve uzman kadrosunun bilgi birikimi ile sizlere danışmanlık edecek ve en doğru kararı vermenizi sağlayacaktır.

Hizmet Portföyü

Firma kiralık veya satılık ev,arsa,villa,köy ada evleri vs yanında parselasyon işlemleri, yer tespit çalışması, fizibilite raporu hazırlama, tapu takip işleri, satış protokolü, kira kontratı gibi hizmetleri de vermektedir. Satış sonrası elektrik, su abonelikleri, sigorta işleri, emlak beyannamesi tanzimi gibi işlerde de sizlere hizmet vermektedir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi