İstifa Söylentileri Konuşulan Bakan Şimşek Açıklamada Bulundu

İstifa ettiği konuşulan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak istifa etmediğini resmen açıkladı.

İstifa Söylentileri Konuşulan Bakan Şimşek Açıklamada Bulundu
İstifa Söylentileri Konuşulan Bakan Şimşek Açıklamada Bulundu Ekren Salim
Bu içerik 175 kez okundu.

İstifa ettiği konuşulan Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunarak istifa etmediğini resmen açıkladı.
 
İstifa ettiği iddiası gündeme gelen Bakan Mehmet Şimşek twitter'dan mesaj paylaştı. Şimşek, "Son nefesimize kadar güzel Türkiyemiz için taş üstüne taş koyanlardan, millete hizmet yolunda yarışanlardan olmak için çaba harcamaya devam..." dedi.

"MİLLETE HİZMET YARIŞINA DEVAM"

Mehmet Şimşek'in saat 15:26'da attığı mesaj şöyle:

"Yatırımcılarla bir dizi görüşme yapmak üzere az önce İstanbul'a vardım. Son nefesimize kadar güzel Türkiyemiz için taş üstüne taş koyanlardan, millete hizmet yolunda yarışanlardan olmak için çaba harcamaya devam..."

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kamuoyuna açık olarak yaptığı ilk değerlendirmelerin ardından, Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek'in istifasını Başbakan'a ilettiği iddiaları Ankara kulislerinde konuşulmuştu.

Cumhurbaşkanı Sözcüsü İbrahim Kalın ise bugün Mehmet Şimşek'in istifa ettiği yönündeki iddiaların sorulması üzerine "Bu şu anda bir iddia. Bize gelen bir şey yok bununla ilgili" diye konuşmuştu.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi