Zehirlenen Eski Ruj Ajanı Skripal'ın Kızı Açıklamada Bulundu

İngiltere'de sinir gazı saldırısı sonucunda zehirlenen eski Rus ajanı Sergei Skripal'in kızı Yulina babasının sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu.

Zehirlenen Eski Ruj Ajanı Skripal'ın Kızı Açıklamada Bulundu
Zehirlenen Eski Ruj Ajanı Skripal'ın Kızı Açıklamada Bulundu Ekren Salim
Bu içerik 209 kez okundu.

İngiltere'de sinir gazı saldırısı sonucunda zehirlenen eski Rus ajanı Sergei Skripal'in kızı Yulina babasının sağlık durumu ile ilgili açıklamada bulundu ve "Her şey yolunda" diyerek ortalığı sakinleştirdi.
 
Rusya ile Batı ülkeleri arasında diplomatik krize neden olan eski Rus ajanı Sergei Skripal'in kızı Yulia Skripal babasının sağlık durumu ile ilgili konuştu.

"UYUYOR, DİNLENİYOR"

Rusya devlet televizyonda, Yulina Skripal'in, kuzeni Viktoria Skripal'e telefonda; "Her şey yolunda, her şey stabil, herkes daha iyiye doğru gidiyor" dediği belirtildi. Babası sorulduğunda ise, "Her şey yolunda, babam dinleniyor, uyuyor, herkesin sağlık durumu iyi" dediğine değinildi ve ne babasının ne de kendinin sağlık problemlerinin aynı olmadığı ifade edildi.

"TEDAVİYE OLUMLU YANIT VERİYOR"

Ayrıca Yulina'nın yakında hastaneden taburcu edilmesini umduğunu söylediği belirtildi.

Geçtiğimiz hafta da, İngiltere'nin Salisbury kentinde askeri sinir gazı ile zehirlendiği açıklanan eski Rus casusu Sergei Skripal ve kızı Yulia'nın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama gelmiş, Yulia Skripal'in tedaviye olumlu yanıt verdiği ve durumunun iyiye gittiği açıklanırken, Sergei Skripal'in durumunun sabit olduğu ve ciddiyetini koruduğu belirtilmişti.

DİPLOMATİK KRİZ ÇIKMIŞTI

Skripal ve kızı, 4 Mart'ta bir alışveriş merkezinin önündeki bankta bilinçsiz bir şekilde yatarken bulunmuş, ardından hastaneye kaldırılmıştı.

İngiltere yönetimi, olaydan dolayı Rusya'yı sorumlu tutmuş ve İngiltere'nin dahil olduğu birçok AB üyesi ülke ve ABD, ülkelerindeki Rus diplomatları sınır dışı etme kararı almıştı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi