Hüddam Hoca

Cinlerin varlığı şüphe götürmeyen bir gerçekliktir. Cinler, insanlarla aynı fiziksel dünyaya inebilecekleri gibi; başka bir boyutta yaşamaktadırlar bu öyle bir boyuttur ki; madde alemi ve zaman kavramları burada geçersizdir.

 Hüddam Hoca
 Hüddam Hoca Tufan
Bu içerik 140 kez okundu.

 

Cinlerin varlığı şüphe götürmeyen bir gerçekliktir. Cinler, insanlarla aynı fiziksel dünyaya inebilecekleri gibi; başka bir boyutta yaşamaktadırlar bu öyle bir boyuttur ki; madde alemi ve zaman kavramları burada geçersizdir. ,bu canlılar bizim gibi nefes almazlar, latif varlıklardır yani bilimsel olarak onları madde formuna indirgeyemeyiz onlar farklı bir boyutta yaşayan canlılar olarak; belirli gruplara ayrılırlar onlar da evlenirler çocukları olur, iyi ve kötü olanları vardır. İnsanlardan daha üstün değillerdir iradesi güçlü bir insan tüm taifelerini etki altına alabilir onları kendi emrine de alabilir. İzmir medyum hocaların yaptığı şey de budur: Cinci hocalar birer medyum olarak aslında bu varlıklarla iletişime geçerler onlarla kontak kurarlar. İradesi zayıf olan medyumlar delirir iradesi güçlü olan medyumlar ise onlara bir takım işler yaptırabilir.

 

Cinler insanlara saldırabilirler mi

Onların fiziksel aleme müdahale ettiklerini biliyoruz, ancak asıl etkileri insan beynidir. Onlar beynin içinde düşünceleri kontrol ederler, onlara  başkalarının görmediği vizyonları gösteriyorlar ve isterlerse onu yanlış şeylere yönlendirebilirler. Bu nedenle cinci hocalar aslında çok zor iş yapmaktadır.

Cinlerin Musallatı Nedir

Cinler bir takım kimselerin algı alanını işgal edebilirler onları etki altına alabilirler kötülükler yaptırabilirler hatta onları intihara cinayete kadar götürebilirler. İşte insan bazen zayıf iradeli iken bu varlıklarla baş etmek imkansız olduğu için İstanbul medyum hocalar yardımcı olabilirler. Onların enerjilerini kendilerine yöneltebilirler ve onlarla savaşabilirler. Ya da kuran ayetleri ile onları tamamen yok edebilirler. Bu kez onların yakınlarının hışmına da uğrayabilirler. Mesela bir insanın mezara işemesi, birinin gece lavaboya kaynar su dökmesi onları rahatsız eder. Musallata neden olabilir. Musallat gözle görülmez ancak kişinin huyunda büyük değişimler tutarsızlıklar görülür.

http://www.medyumhaberler.com

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Dev Davayı Kazanan Taraf WhatsApp Oldu
Dev Davayı Kazanan Taraf WhatsApp Oldu
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Uruguay Kimliği Almış
Çiftlik Bank CEO'su Mehmet Aydın Uruguay Kimliği Almış