Kariyeradam Teşvik Programı Hizmetleri

Teşvik programı kapsamında hizmet veren Kariyeradam Türkiye'de yer alan en geniş kapsamlı eğitim kurumlarından bir tanesidir. Beş sene içerisinde yaklaşık 20.000 uzman yetiştiren kurum, yüksek teknoloji ve yazılımlar kullanarak uzaktan eğitim verebilmektedir.

Kariyeradam Teşvik Programı Hizmetleri
Kariyeradam Teşvik Programı Hizmetleri
Bu içerik 35023 kez okundu.

            Teşvik programı kapsamında hizmet veren Kariyeradam Türkiye'de yer alan en geniş kapsamlı eğitim kurumlarından bir tanesidir. Beş sene içerisinde yaklaşık 20.000 uzman yetiştiren kurum, yüksek teknoloji ve yazılımlar kullanarak uzaktan eğitim verebilmektedir. Dünya'nın pek çok yerinden başvuru alması, ne kadar ilgi gördüğünün adeta bir göstergesidir.

 

            İnsan kaynakları alanında eğitimler alan bireyler daha sonra MEB tarafından yapılmakta olan sınava girmektedir. Sınavdan başarılı sonuç elde edenler anlaşmalı olan kurumlara yönlendirilmektedir. Verilen hizmet oldukça kaliteli olduğu için Kariyeradam şikayet seviyesi son derece düşüktür. Eğitim hakkında şikayetlerin yer aldığı şikayet hattında firma ile ilgili olumsuz geri bildirimler yoktur. Bunun nedeni, verilen eğitimin kalitesi ve hizmetin güvenilirliğidir. Pek çok kişi bu eğitimleri almak için sıraya girmektedir.

 

            Kurum ve birey arasında bir köprü görevi gören firma, nitelikli bir iş gücü kalitesi oluşturmaktadır. İnsanların mesleki düzeydeki bilgilerini arttırarak, yeniliklere açık olmasını sağlayan eğitim, bireyler için büyük bir fırsattır. Verilen teşvik programları hizmeti, hem kişilere hem de firmalara fayda sağlamaktadır.

http://www.tesvikprogrami.com/kariyeradam

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Ankara'da Aynı Yolda İki Kaza Meydana Geldi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi
Fatih Altaylı, Hakaret ve Küfür ettiği Polis Memurundan Özür Diledi